Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lett a kapcsolatotok a...

Milyen lett a kapcsolatotok a párotokkal mikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 11:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jól alakult, már 5 éve tök jól összeillünk.
2013. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 DukePool válasza:
100%
Első 3 hét viszonylag nyugi.. addig mindenki alkalmazkodik... aztán 1-2 hónap feszültségekkel, surlódásokkal teli időszak, ezalatt mindenki tisztázza kijelöli a territóriumát, és megtanul nem megjátszva hanem őszintén alkalmazkodni a másikhoz, utána már büszkén mersz fingani hangosan az asszony előtt... ha ezt túlélitek utána már egy kiegyensúlyozott boldog együttlét vár rátok, persze balhék mindig lesznek mert ahol nem az gáz mert akkor valaki már elveszti a valódi személyiségét... és túlzottan alkalmazkodik, egy nőnek és egy pasinak mindig legyen szabad vélemény nyilvánítási lehetősége még akkor is ha ez balhéhoz is vezethet :)
2013. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát mi veszekedtünk, aztán összecsiszolódtunk, és most már jó. 1 éve élünk együtt.
2013. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatom romlott az összeköltözés után, akkor jöttünk rá, hogy nem igazán illünk össze a hétköznapi életben. A mostani kapcsolatomban is volt néhány vita az elején, de hamar összecsiszolódtunk és utána folyamatosan javult a kapcsolat.
2013. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Mirk ***** válasza:
77%
Minden összeköltözésnél felmerülnek előbb utóbb problémák, amik azonban nem a kapcsolat végéhez vezetnek, hanem a problémamegoldáshoz, alkalmazkodáshoz.
2013. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
pár hónapra rá szétváltunk...
2013. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak fél éve költöztünk össze, nincs súrlódás, mivel előtte 5 évig jártunk, tehát ismerjük egymást.


A wc deszka nem beszédtéma, nem érdekel.

Külön fogkrémünk van, így nem érdekes hol nyomkodja és mikor.

Nem gondolja azt, hogy mivel ő a férfi nem mosogathat, úgyhogy mindenben segít (és viszont). Tényleg csak tisztelet és kompromisszumkészség kell ahhoz, hogy működjön. Nem szeretünk veszekedni, ennyi.


L22

2013. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy 5 évig jártatok előtte egy dolog. Teljesen más ha összeköltözöl valakivel. Akkor már 5 év "járással" hozzámentél volna, összeköltözés nélkül??
2013. okt. 7. 15:04
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég tapasztalt vagyok, a harmadik férfivel élek együtt. Az elsővel egy év után költöztünk össze. Nem voltak viták, súrlódások, semmi. Igaz, hogy akkor még azt hittem, hogy nekem mint nőnek mindent szó nélkül meg kell csinálni és meg is csináltam, szóval nem volt min veszekedni. De évek alatt szépen kihűlt a kapcsolat. Itt se volt veszekedés, egyszerűen amikor meguntam, mondtam hogy most elmegyek, nemsokára jövök a cuccaimért. Ő akkor kapkodott volna persze, de már késő volt, semmit, de tényleg semmit nem éreztem iránta. Szóval nem csak akkor lehet baj, ha röpködnek a tányérok :)


A második barátommal már előbb együtt éltünk, minthogy összejöttünk volna, szóval túl sokat nem változtatott a kapcsolatunkon.


A párommal szintén hamar, két vagy három nap után költöztünk össze, bár nem ez volt a terv. Igazság szerint ez a legjobb. Ő is élt együtt mással előttem, így pontosan tudjuk, mit akarunk az együttéléstől. Én nem áldozom fel az összes időm neki, ő nem türelmetlenkedik, és alapvetően úgy állunk hozzá, hogy próbálunk a másik kedvére tenni.

2013. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

Először is 7 nek. Nálunk sem volt gond hiszen már mindent tudtunk a másikról amikor összeköltöztünk. nálunk még a járási időszakban voltak nagy súrlódások úgy kb 2 évnél.


Kedves kérdező.

Én nem az előző válaszoló vagyok, de mi is pont 5 év után költöztünk össze, és hidd el annyira ismertük egymást, hogy nem volt semmi gond. Előtte már minden nap együtt aludtunk de nem éltünk együtt és semmi nem változott a kapcsolatunkban mikor összeköltöztünk. Szóval ha az embernek jó a kapcsolata és sokat vannak együtt, sokáig járnak összeköltözés előtt, akkor általában jól sül el a dolog.

2013. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!