Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lett a kapcsolatotok a...

Milyen lett a kapcsolatotok a párotokkal mikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 11:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a párom volt a furcsa hanem a ház, a környezet hogy nem laktuk még be. Abban hogy együtt vagyunk semmi fura nem volt. És az öt év igenis rengeteget jelentett. Nem volt zsákbamacska ha érted mire gondolok. A jót igen könnyű megszokni.
2013. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk jobb lett. Előtte több volt sokkal a vita köztünk. Most valahogy nyugodtabb vagyok, hogy már együtt élünk. Ja és mi is 5 év után költöztünk össze, ami nagyon is sokat számít, nyilván jobban ismerem a páromat és több dolgon keresztül mentünk már együtt, mint az, aki mondjuk fél-1 év után költözik össze a párjával. Barátnőmék 6 év után költöztek össze és náluk sem változott lényegében semmi sem.
2013. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodott elég hamar, bár már előtte sem volt az igazi. Nagyon sokat találkoztunk, szinet mindig együtt aludtunk, hol egyikünknél, hol a másiknál, szóval az összeköltözés sem volt akkora újdonság, kivéve, hogy együtt kellett intézni az ügyeket. Pár hónap múlva már csak kerülgettük egymást inkább, eltűnt a varázs, elmúlt a szerelem, de szerintem ez nem az összeköltözés hibája volt. Mással biztos jobb lesz.
2013. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi azon a GYIK szerint elítélendő, felelőtlen párok közé tartozunk, akik előbb házasodtak, aztán költöztek össze. És láss csodát, mi történt: gyönyörűen tudunk egymással (nem egymás mellett-nagy különbség!!) élni. Nincsenek viták, összedolgozunk, tolerálunk, szeretünk, rajongunk, segítünk egymásnak. Azt hiszem, a házassággal és a költözéssel még magasabb szintre emelkedett, megerősödött a kapcsolatunk.
2013. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező: igen, 5 évig jártunk, de mondom, hogy összeköltöztünk, így tudom hogy mi más és mi nem. Mi az hogy hozzámentem volna összeköltözés nélkül? Ezt mégis honnan vetted és miért??? Azt mondtam hogy összeköltöztünk, és nem romlott a kapcsolatunk, ugyanolyan szuper mint az elmúlt 5 évben.
2013. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!