Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok havonta félrera...

Mennyit tudtok havonta félrerakni?

Figyelt kérdés
Ha a család minden költsége ki van fizetve és kaja is van, mennyi marad?
2013. dec. 9. 22:32
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%
Tény, hogy nem tudom a többi szájvíz mennyibe kerül, én csak viszonyítottam, mert amit én használok (Gengigel) nagyon drága, úgyhogy nem kell leharapni a fejemet...
2013. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
60%
A Gengigel tényleg baromi drága, és valóban minőségi cucc, de azt nem csak betegség esetén érdemes használni? Szájsebészeti beavatkozás, ínygulladás, egyéb betegségek kezelésére ajánlják, de nem mindennapi használatra.
2013. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
35%
Hülyegyerek, a gengigel gyógyszer. Gyulladáscsökkentő. Ha te azt használod napi szinten, akkor ennyi erővel kemóra is járhatsz, mert biztos drága a magánkórházban.
2013. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
35%
Ezt fogászati beavatkozás után kell használni! NEM MINDENNAP!!!!
2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
45%

Szakadjatok már le szegény csajról! Itt senkit nem zavar, hogy fel lett téve egy kérdés és azért jártok ide, hogy másnak a szájvizével kapcsolatban osszátok az észt? Amúgy az ügyvédjelölteknek ló**szt sem fizetnek, nincs útiköltség-térítés, nincs cafetéria és legfőképpen idő nincs, még megd*gleni sem. Én is jogász vagyok, és később szeretnék is ügyvéd lenni, de egyelőre a pár éven belül esedékes gyermekvállalás és az anyagiak miatt az állami szférát választottam. DE! Le a kalappal, aki bevállalja a három évig tartó jelöltködést, pláne úgy, hogy ezek szerint nem áll mögötte egy gazdag család. Mert általában ez szokott lenni. Remélem, hamar túl leszel a szakvizsgákon és jobbra fordul az életed!

A kérdésre válaszolva: kb. havi 70.000,- Ft-ot, és mellette elég jól élek, szóval heti egy-két alkalommal szórakozás, új ruhák, új cipők és minőségi kozmetikumok is beleférnek.

2013. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

100-120 ezret, keveslem, bár itthoni filléres fizetésekből egész jónak számít.

23f

2014. jan. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Kedves leugatott válaszoló, ha ügyvédjelöltként minimálbért keresel, akkor nézz körbe nagyon gyorsan, és keress egy másik melót. Szerintem irreális. (Kivéve, ha nagyon szereted a munkád.) Nyelvtudásod van?


27/F, ügyvédjelölt

2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyek teljesen OFF, havi 50+Fundamenta.
2014. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!