Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok havonta félrera...

Mennyit tudtok havonta félrerakni?

Figyelt kérdés
Ha a család minden költsége ki van fizetve és kaja is van, mennyi marad?
2013. dec. 9. 22:32
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon nem nagyon tudtam félretenni, kb minden elment az albira, kocsihitelre, benzinre, számlákra, stb. Mondjuk nem is éheztem, mindig jutott szórakozásra, utazásra is, szóval ha nagyon akartam volna akkor kiböjtöltem volna egy 30-40 ezret/hó.
2013. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
91%
Semennyi. Örülünk, ha kijövünk a pénzből.
2013. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad semennyi, és mínuszba is le kell mennünk. Ezért is jöttem ki most 2 hónapra külföldre dolgozni, mert már nem bírtuk tovább, hogy szinte enni sincs mit, annyi adósságunk van. Remélem, egy ideig most könnyebb lesz, ha hazamegyek...
2013. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
97%
100 ezret.
2013. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
85%
Semennyit. Sőt... Szüleimtől kell kérnem minden hónapban, mert nekem az ételem sem jön ki a fizetésemből. És még itthon lakom. Semmit sem kell hazaadnom. Nem is tudnék. Borzalmas... :(
2013. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
5# az ételed nem jön ki? Mennyit keresel?
2013. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 100.000-et
2013. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
81%
Bocsánat, de ezt nem értem. Én 84et kerestem, és albiban laktam, 1 lakótárssal és kijöttem. Nem kellett kérnem. De félrerakni semmit nem tudtam, max pár 1000-et.
2013. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értem hogy nem jöhet ki csak a kaja, még ha minimálbért is keres. Nem kell mindig kaviárt enni.
2013. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%

5-ös vagyok.

Úgy lehet, hogy nem jön ki, hogy keresek minimálbért (74.000,- Ft), viszont abból kapásból lejön a bérletem (22.400,- Ft) és a telefonköltség (kb. 1.000,- Ft). Így nem marad ötvenezer sem egy hónapra, és akkor még egy lukas zoknit sem vettem.

Minden hónapban nyilván kell tisztasági cuccokat vennem (fürödni, stb. mégis csak kell!), így marad mondjuk 30.000,- Ft.

Az napi 1.000,- Ft-ra jönne ki csak étkezésre, viszont sajnos ennyiből a legkevesebb esetben jön ki, akármit eszek, az inkább ezerkétszáz körül van.

Még mielőtt mondanátok, hogy otthonról hozzak ételt: nem megoldható, mert egész nap rohangálok bíróságok és ügyfelek között, ott ebédelek, ahol épp találok valami olcsó(bb)nak tűnő kifőzdét.

Csináltam az elején, hogy csak két-három üres kiflit ettem egy nap. Akkor kijöttem, sőt, még kicsit félretenni is tudtam, viszont olyan vitaminhiányom és egyéb problémáim lettek, hogy "öröm volt nézni". A szüleim rám parancsoltak, hogy igenis minden nap főtt ételt kell ennem, és nem baj, ha nem elég a pénzem, ők segítenek. Utálom, hogy 28 évesen itt tartok, de a szakvizsgákig semmi jobb kilátásom nincsen.

Vagy esetleg lehet még pályaelhagyó, most épp ezen gondolkodom. Csak erre meg azt mondják, hogy nem azért tanultam ennyit, és dolgoztam ilyen sokat, hogy most feladjak mindent...

2013. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!