Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok havonta félrera...

Mennyit tudtok havonta félrerakni?

Figyelt kérdés
Ha a család minden költsége ki van fizetve és kaja is van, mennyi marad?
2013. dec. 9. 22:32
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

"Hármunknak nincs 20ezer a tisztasági cucc, te atya ég.... :D"

Most fejtettem ki, hogy nem kifejezetten csak tisztasági cuccra megy el ennyi pénz, olvass vissza, mielőtt okoskodsz!!

2013. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
16%
Kilós turkáló, 20e-ért egy zsáknyi felsőt,blúzt tudsz venni és mindennap tudsz másikat felvenni!
2013. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb magyar ilyen, sajnáltatja magát, magyarázkodik, közben saját magával babrál ki.
2013. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy meg veszel biciklit, és máris nem kell bérlet. Hoppá. Ja neeem, gondolom az túl fárasztó lenne. De hát valamit valamiért.
2013. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a bíróságon is szoktak ebédelni emberek, és gondolom nem mindenki teheti meg a vendéglőt/kifőzdét. Gondolom nem a folyosón kellene megedd a kaját, hiszen kötelesek biztosítani a munkahelyeken olyan helyet ahol lehet wc-re menni, étkezni, és akár átöltözni is.
2013. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
25%

Istenem, ez most komoly? Hát hol éltek ti? Nyilván rohadt kényelmes lenne télen ceruzaszoknyában és tűsarkúban kerékpárral közlekedni, főleg mondjuk Budapesten, egyik kerületből a másikba...

Egyébként annak aki minden nap sminkel, és nem a legótvarabb gagyi tisztálkodószereket veszi, esetleg időnként eljár fodrászhoz, elmehet ezekre 10-15 ezer Ft egy hónapban. Ha csak azt nézem hogy egy normális szempillaspirál 4-5000 Ft, egy szájvíz 2500-3000 Ft, plusz egyebek.

A kérdésre válaszolva sajnos hasonló helyzetben vagyok mint a lehurrogott válaszoló, úgyhogy semmit nem tudok félretenni.

2013. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
23%
És te eszed a szempillaspirált vagy mi, hogy havonta kell új? Szájvíz helyett meg menj el fogorvoshoz, ha fogmosás után is büdös a szád!
2013. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
11%
Akkor átöltözöl a munkahelyeden! Ennyi kifogást...
2013. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
66%
Havonta átlag 150-160 eFt-ot, de nem egyenletes (általában év végén és következő év első negyedévében van prémiumom pl. amit el tudunk tenni), de legalább 100 eFt/hó.
2013. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
88%

"És te eszed a szempillaspirált vagy mi, hogy havonta kell új? Szájvíz helyett meg menj el fogorvoshoz, ha fogmosás után is büdös a szád!"


Nekem speciel nem kell havonta új, de ismerek olyat akinek igen... Egyébként meg nem kell valamint minden hónapban megvenned ahhoz, hogy egy havi átlagot vonj az árából. A szájvíz meg nem a lehelet miatt kell okostojás, és nekem például pont a fogorvos ajánlotta!

2013. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!