Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúnév tippek? Vezetéknévhez...

Fiúnév tippek? Vezetéknévhez és a tesók nevéhez is menjen?

Figyelt kérdés
Vezetéknév: Szentmihályi. Tesók neve: Mór és Örs, a hasonló stílus fontos

2013. dec. 9. 11:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
80%

Nekem rögtön az Iván ugrott be.


27/n

2013. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Én sem értem hogyan csúfolhatnák őket vagy miért. Az én nevem egyébként Andrea, Andi. Volt egy általános iskolás osztálytársam folyton Bandizott... pedig "normális" nevem van. Van egy barátnőm Villő, ez nem túl gyakori, egyszer beszélgettünk a nevekről akkor mes€lte hogy őt semmilyen atrocitás nem érte. Ha valaki csúfolódni akar az fog! Nem név hanem neveltetés kérdése. Érdekes modon nekem gyerekként sem jutott eszembe hogy csúfoljak valakit a neve vagy akármi miatt, és még rengetegen vagyunk igy.

Egyébként nem érzem hogy a kisfiaim neve bármennyivel is rosszabb lenne bárkiétől

2013. dec. 9. 13:07
 23/45 anonim ***** válasza:
54%
Ha szerencsétleneknek már ilyen neveik vannak akkor a pici legyen Igor.
2013. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
60%
Igor jutott az eszembe nekem is, és a Regő.
2013. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az Aba ugrott be.
2013. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
60%
Valaki már írta ,de szerintem is jó név a Vajk ,valamint nekem tetszik a Kende és a Hunor is .
2013. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
73%
Nekem már nem lesz fiam, úh ajánlom a kedvenc nevem: Merse
2013. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
58%

György, Vid. Ha nem muszáj az egy szótag, akkor még Zalán, Zétény, Lehel jutottak eszembe.


Off: Kedves "fikázó" válaszadók, amíg ti magatok ilyen példát mutattok, addig nem is csoda, hogy a kölykeitek kicsúfolják a szerényebb gyerekeket! Nem kell ehhez átlagtól eltérő név, aki kötekedni akar az talál rá indokot...

2013. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
60%
A Mór régen nekem sem tetszett, de anyukám barátjának a fia Mór és ő az a tipikus menő srác a suliban, szóval én ezt a nevet már megkedveltem. Az Örs nem tetszik, nekem fura, de nem is ez volt a kérdés, csak azért írtam le, mert vannak ezeknél ezerszer rosszabb és röhejesebb nevek is. Az én ötleteim: Ond, Tas, Vid.
2013. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
72%
Én is szeretem a régi/régies neveket,de úgy látom ti nagyon ki akartok cseszni a gyerekekkel. Egyébként google barátod. Én inkább a neten keresgéltem volna ahelyett hogy felteszem ezt a kérdést,hogy sok negatív kommentet kapjak.
2013. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!