Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúnév tippek? Vezetéknévhez...

Fiúnév tippek? Vezetéknévhez és a tesók nevéhez is menjen?

Figyelt kérdés
Vezetéknév: Szentmihályi. Tesók neve: Mór és Örs, a hasonló stílus fontos

2013. dec. 9. 11:47
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki, hogy sértegetés legyen. Miért nem normális nevek? Mi a "normális"? A Mór egyébként nem ősmagyar. Az Örs nevet dédnagyapja után kapta, ersze tetszik nekünk is
2013. dec. 9. 12:15
 12/45 A kérdező kommentje:
Igen, rövidet szeretnénk a vezetéknév mellé.
2013. dec. 9. 12:16
 13/45 anonim ***** válasza:
50%

Ne foglalkozz senkivel. Ezek a nevek /Mór, Örs/legalábbis számomra sokkal jobban tetszenek mint a Vanessza, Jesszika, Yvette és társai.


A Szentmihályi Áron nekem tetszene, igaz nem három betűs, de szerintem jól hangzik.

2013. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
88%

Fiúk, lányok nagyon kellett nekem ma ez a nevetés!

Annyira jókat írtatok :D


Komolyan: nekem az Etele tetszik (lehet csak azért mert van egy ilyen nevű kedves ismerősöm). Igaz ez nem egy szótagú.

2013. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
74%
Bátor, Vitéz, Apor, Adorján, Ajándok, Bendegúz
2013. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
47%

Aba, Bán, Bod, Ete, Kál, Kán, Lél, Ond, Tas, Csát. Nem három betűs de szerintem a Kolos jó választás lenne!


Nem hétköznap nevek, de nem ártana figyelembe venni azt sem hogy nem csak nektek kell hogy tetszen, hanem később a felnőt gyerekednek is, mert könnyen vicc tárgya lehet!

2013. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
51%

Atya Úristen!!!

Hogy engeded meg magadnak,h.ha már nem a kérdésre válaszolsz,még a gyerekei nevét is lehurrogod?

A te gyereked hogy hívják?

Tamás?Pétes?Kristóf?Anett?Anna?Bori????

Neked mi a "normális"? Jól kérdezte a kérdező!

A saját gyerekednek a nevét te normálisnak tartod?Mert lehet,más nem!


Hogy a kérdésre válaszoljak: nekem tetszik az Elek,Szilas,Benedek Ezek közül választottunk a fiúnknak nevet és nem bántub meg.

2013. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%
17es! Ha ideges vagy, szedjél hangyát vagy írass fel magadnak valami dilibogyót a kitöréseidre :D
2013. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
51%
Azért vannak többen kiakadva, mert a csodálatos Örs és Mór nevekkel nem lehet elkerülni,hogy iskolában ne menjen a csúfolódás, ami azért nem túl jó a gyereknek ...
2013. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
42%

Az Örs és a Mór miért rosszabb szerintetek, mint a Réka akit répának, a Mátyás akit matyiznak majd 5. osztálytól kötelező jelleggel, az István akit Pityukának fognak hívni, és még sorolhatnám.

Szerintem egyáltalán nem rossz nevek, a Mór meg még csak nem is igen csúfolható. Mit mondanának rá?

2013. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!