Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyéz le mindenki?

Miért hülyéz le mindenki?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést itt a gyakori kérdéseken, mert már nem látok kiutat. Gondoltam hátha valakinek volt hasonló problémája, és talált megoldást. De a legtöbben csak szidalmaztak.

A kapcsolatunk elején nagyon sokat hallgattam, hogy így az ex, úgy az ex, ezt csinálta az ex, most azt csinálja az ex. De még a családjától is. Felettébb zavart ez a dolog. Elmondtam a páromnak, hogy már nem bírom ezt tovább, harmadiknak érzem magam. Megkértem, hogy zárja le ezt a dolgot, ne emlegessék előttem folyton, vagy pedig szakítsuk meg a kapcsolatot, de én így nem szeretnék élni. Megesküdött, hogy ő már évekkel ezelőtt lezárta a dolgot, és be is fejeződtek a beszédek, én pedig megnyugodtam, éltünk nyugodtan, boldogan, végre ... Vettünk közösen egy házat, babánk született, tervezzük a közös boldog életünket. Tegnapig... Mert az ex 5 év múlva valami tákolt ürüggyel felhívta a páromat. Én biztos vagyok benne, hogy bele akar rondítani az életünkbe, de a párom nem így látja. Mondogatta, hogy nyugodjak meg, nem lesz semmi. Én mégis aggódok, mert hallottam a beszélgetést és igazából azt vártam, hogy mondja meg neki, hogy ne hívogassa, hagyja békén. Mikor számon kértem, miért nem ezt mondta neki, azt válaszolta, hogy nem fog többet hívni, a baj ezzel az, hogy a kapcsolatunk elején is azzal nyugtatott, hogy nem tartják már a kapcsolatot, sosem fognak már beszélni, mégis hívott a nő ennyi év után. Bízom a férjemben, tudom, hogy nem lépne félre, nem is ettől félek, hanem a zaklatástól, a problémáktól. Nem akarok úgy élni, hogy az ex bármikor belecsöppen az életünkbe, mikor neki úgy esik jól jelentkezik. (Én sem csinálom ezt az exeimmel, békén hagyom őket.) Tegnap nagyon dühös voltam, mára kissé enyhült a haragom. Csak nem értem miért hülyéz mindenki engem. Mit kéne tennem? Örülni, hogy jelentkezett? Meghívni hozzánk? Küldeni a férjemet, hogy találkozzon vele? Nem tudom mi tévő legyek, de ezt én így nem fogom bírni sokáig.


2013. dec. 9. 08:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"most az a baj, hogy senki sem mondja neked, hogy mekkora rib*anc az ex és hogy semmi baj nem lesz????

A legokosabb amit tehetsz, hogy bízol a férjedben és addig nem aggódsz, amíg nem történik valami!!! Egyet sose tegyél: NEHOGY BESZÉLJ AZ EX-szel mert azzal rohadtul lejáratnád magadat!"


Egyáltalán nem baj, hogy nem ezt írják, nem ezt vártam, hanem, hogy hátha van valakinek tapasztalata, hogy lehet kényelmesen, kulturáltan megszabadulni az ilyentől egy életre. Egyszerűen nem akarom már, hogy az életünk része legyen, mert már hányok tőle.

2013. dec. 9. 11:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt szinte csak oltogatni tudnak, nem voltak még ilyen helyzetben. Engem érzékenyen érintett a kérdés, voltam ilyen helyzetben. Én a helyedben összecsomagolnék és elmennék. Ugyanis bizzos hogy nem zárta még le az exkhurvával, innen ne keljek fel ha nibcs igazam. Sajnálom:( nekem is lépnem kellett volna, de annyira szerettem az embert, hogy vele maradtam...de ha egyszer megtalálom azt a khurvát, vusszaadom neki a kölcsönt, addig tudom hogy nem nyugszom!
2013. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így jártál.

Én leültem a párommal, és megbeszéltem vele, hogy vagy rendezze el ezt a dolgot, és pattintsa le egy életre, vagy pakoljon össze, de előtte még nézzen körül, hogy mit veszít. Azt válaszolta, hogy nincs mit már rendezni, ő lezárta évekkel ezelőtt, és hogy felhívta az a p...a, az nem az ő hibája, és csak meglepődésében (mert nem számított a hívásra) nem azt mondta, amit szíve szerint mondott volna. Biztosított arról, hogy ő hívni nem fogja, számot is törölte, és hogy ha újra hívja netán, elküldi melegebb égtájra.

Én csak azt kívánom annak a libának, hogy kapja vissza mástól 100x-osan ugyan ezt, az ő párját is zaklassa telefonon egy másik maca.

2013. dec. 10. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!