Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartanátok egy nőt 4 évig?

Eltartanátok egy nőt 4 évig?

Figyelt kérdés

2 éve lakok együtt a 22 éves barátnőmmel. Az ő 2 szobás saját tulajdonú lakásában . Nem fogad el tőlem pénz amióta ide költöztem hozzá, rezsibe se nagyon akarja hogy adjak. Én ezért elintézem az ételt, bevásárolok, vagy ha úgy van akkor veszek a lakásba kiegészítőket stb...Én 32 éves vagyok van bőven félretett pénzem.

Múltkor hazajött munkából sírva és mondta hogy elege van már az egészből a főnök rajta tölti le a feszültséget ( irodai munka ) .

Elmondta hogy az az álma hogy szülésznő legyen. Kérdeztem hogy miért nem annak tanult, es az volt a válasza hogy amikor felvették őt az egyetemre akkor költözött külön és nem tudta volna fizetni a rezsit megélhetést ( még nem ismertük ekkor egymást ) .

Én pedig felhoztam neki hogy jelentkezzen újra és ameddig nem felyezi be fizetem én a lakást. Megbeszéltük hogy szeptemberre beadja a jelentkezést.

Ezt elmeséltem egyik haveromnak és azt mondta hogy totális idióta vagyok, hogy eltartom. Nektek mi a véleményetek?

Annyit még hozzátennék hogy 3 éve vagyunk együtt, nagyon jó amolya bensőséges a kapcsolatunk.


2013. dec. 8. 09:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
71%

En 38 evessen 3 gyerekkel vegeztem el a szulesznoi foiskolat igaz nem magyarorszagon.A ferjem melettem volt tamogatott es dolgoztam is csak vizsgaidoszakban vettem ki szabit.

Mikor megkaptam a diplomamat (master in midwifery) akkor azonnal lett allasom meg a diploma kezbevetele elott.

Azota sajat praxist viszek evi 50 szulessel.

Nyugdij?? arra majd gyujtok az utolso par evben

Egy ferfi aki igazan szeret az tamogatja az almodat es segit elerni eltart segit biztat.

2013. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!