Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartanátok egy nőt 4 évig?

Eltartanátok egy nőt 4 évig?

Figyelt kérdés

2 éve lakok együtt a 22 éves barátnőmmel. Az ő 2 szobás saját tulajdonú lakásában . Nem fogad el tőlem pénz amióta ide költöztem hozzá, rezsibe se nagyon akarja hogy adjak. Én ezért elintézem az ételt, bevásárolok, vagy ha úgy van akkor veszek a lakásba kiegészítőket stb...Én 32 éves vagyok van bőven félretett pénzem.

Múltkor hazajött munkából sírva és mondta hogy elege van már az egészből a főnök rajta tölti le a feszültséget ( irodai munka ) .

Elmondta hogy az az álma hogy szülésznő legyen. Kérdeztem hogy miért nem annak tanult, es az volt a válasza hogy amikor felvették őt az egyetemre akkor költözött külön és nem tudta volna fizetni a rezsit megélhetést ( még nem ismertük ekkor egymást ) .

Én pedig felhoztam neki hogy jelentkezzen újra és ameddig nem felyezi be fizetem én a lakást. Megbeszéltük hogy szeptemberre beadja a jelentkezést.

Ezt elmeséltem egyik haveromnak és azt mondta hogy totális idióta vagyok, hogy eltartom. Nektek mi a véleményetek?

Annyit még hozzátennék hogy 3 éve vagyunk együtt, nagyon jó amolya bensőséges a kapcsolatunk.


2013. dec. 8. 09:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Így hülyeség. Színésznő? Ma már mindenki színésznő, mindenféle papír nélkül. Mehetett volna most is castingokra és lehet lett volna ebből valami.Amúgy ez 10 féléves képzés, vagyis 5 év. Meg ne gondolja, hogy rögtön majd valami nagy színházhoz megy. Miért nem a barátokköztbe vagy a jobbanrosszbanba? Azok is befutottak, és hány végzett színész van ott? Nem sok!
2013. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó nem színésznő hanem szülésznő.
2013. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%
11-es! SZÜLÉSZNŐ és nem színésznő!!!! Nem mindegy.
2013. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
A barátnőd saját tulajdonú lakásában éltek! Ő sem kér tőled gondolom albérleti díjat, akkor te megteheted, hogy fizeted a lakással kapcsolatos költségeket. Szerintem ez tök természetes, nem is tartozik az eltartás kategóriájába.
2013. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%

Na létszik megint ha nő kérdezné ezt nem enni megértő válasz lenne.

Albérleti díjat a páromtól, mivel közösen élünk a lakásban, normális vagy?

2013. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
11es,na akk fuss csak neki még1x a szövegnek,főleg a 3.bekezdésnek :D
2013. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a ti kapcsolatotokra nagyon méltatlan ez a stílusú kérdés...
2013. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon szep gesztus volt toled, es sajnalom hogy ezt kell irnom, de a haverod hulye...
2013. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem az a példa, hogy az egyik fél csak lógatni akarja a lábát emiatt kell eltartani...


Ha neked belefér, és meg tudjátok oldani anyagilag, hogy ő most ne dolgozzon, vagy "csak" diákmelózzon a suli mellett akkor simán.

10-es: Azért egy szülésznő ne estin vagy levelezőn tanuljon, nem szívesen szülnék olyannál...


Én is etartanám a páromat, ha lenne miből, ha tanulni akarna...


26/n

2013. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

Milyen gonosz emberek vannak... Ez teljesen renden van szerintem. A diákmelót meg a levelező képzést inkább hagyjuk. A szak valószínűleg nem egyszerű és nekem semmi kedvem olyan szülésznőnél szülni, aki épphogy átcsúszott minden tárgyból, mert annyit melózott közben. Ha már tanul, akkor csinálja rendesen, mert annak semmi értelme, hogy lediplomázik teszem azt kettesre. Akik azzal dicsekszenek, hogy végig melózták az egyetemet, azok többnyire nem az orvosiról, vagy egy színvonalas mérnökképzésről kerülnek ki...


Akik meg az anyagiakon sírnak, nekik üzenném, hogy nem csak olyan undorító filléres kapcsolatok vannak mint az övék. Amúgy is, ha nem lenne a kérdező, akkor a lány koliba költözne, kiadná a lakást és diákként simán meg tudna élni a bérleti díjból...

2013. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!