Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti eltartanátok a férjeteket?

Ti eltartanátok a férjeteket?

Figyelt kérdés
Legalább tiz éve munka nélkül van a férjem. Azóta nem is nagyon igyekezett munkát találni. Anyósoméktól kap havonta egy bizonyos összeget. Azzal vág fel, hogy a tűzrevalót és gázt ő rendezi. A többi az én gondom. A számlák, a két gyerek vidéken jár egyetemre, a háztartás...Itthon nem segit bele semilyen házimunkába. Normán felül hajtom, hogy mindenre jusson. Ha esetleg valahol dolgozni is kezdett időközben, semmi sem volt jó neki,egyik piszkos másik nehéz....
2013. aug. 8. 13:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
10 év? Kapott volna 1 évet, aztán menjen haza anyuciékhoz! Milyen ember az ilyen?
2013. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

"Itthon nem segit bele semilyen házimunkába"


Ezzel van a fő baj. Ha már eltartod, az a minimum, hogy ő legyen a háztartásbeli, főzzön, mosson rád, stb.

2013. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy évet adtam volna neki anno, hogy összeszedje magát, utána mehet amerre lát.
2013. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Dehogyis.

1-2 év még oké,de lássam hogy jár interjúkra,ha megoldható továbbképzésre,és legyen bánatos,mert még mindig nem sikerült.

De ha még fel is vágna ilennel,repülne.Még ilyet,10 éve gyakorltilag te tartod el...

2013. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Azokkal a paraméterekkel, amiket leírtál nem tartanám el.

Átmenetileg természetesen, de 10 év már nagyon hosszú idő.

2013. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp elég ingyenélővel volt dolgom. Egy- két év oké, ha látom hogy akar, de így....
2013. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
A leírtak alapján nem.
2013. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Igen, ha átvállalná a háztartás vezetését.

Szerintem ha fodított eset lenne: tehát ő lenne a nő és nem csinálna semmit és te lennél a férfi, még így sem tartom elfogadhatónak.


Gondolom nem vett fel titeket a pénz. Ilyenkor egy család, egy gazdasági egység vagytok. Fel kéne osztani ki mit ad bele a közösbe.Ha te majd meg szakadsz és még otthon te intézed a háztartás... akkor lényegében az anyukája vagy párodnak. Sőt még az anyja sem, mert a gyerekek többsége otthon is be van fogva a házi munkába.



Szerintem ez a felállás nagyon igazságtalan, főleg ha nem keresel jól. Nem működő képes. (vagy még is, csak valaki tönkre megy benne)

2013. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám el, de ami még nagyobb baj, már teljesen kiábrándultam volna belőle. Mit tudsz még szeretni, tisztelni benne ?
2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ha a gyerekek nem lennének mér valószinűleg tovább léptem volna. Sokba kerül az iskola nekik. Ha lakásra mennék, nem birnám őket kiiskoláztatni. De sokszor űgy érzem, hogy elegem van. Hisz lénygében a szülein és rajtam élősködik.
2013. aug. 8. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!