Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki láthatja a gyereket?

Ki láthatja a gyereket?

Figyelt kérdés
A gyerek apja bejelentette, hogy jön látogatni és hozza az élettársát, de én nem akarom a gyerek közelébe engedni. Mit tegyek?

2013. dec. 6. 16:40
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: akkor csináltasson, viselje a költségeit. Ha biztos vagy az apa személyében, egy percig ne izgasd magad rajta. Be kell adnia bíróságra, és majd ők elrendelik hivatalból. Szimplán azért akarja, mert nem akar gyerektartást fizetni.
2013. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Leírhattad volna az előzményeket. Egy ilyent embert én sem engednék a gyermekem közelébe...
2013. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ne engedd be. Ha valahogy beslisszol v ilyesmi, akkor hívd ki a rendőrséget és jelentsd fel magánlaksértésért. Ha többször próbálkozik feljelentheted zaklatásért. Csak az mehet be, akinek a bíróság megítélte a láthatást, jelen esetben az apa. Neki semmi keresnivalója nincs ott, a rendőrök majd szépen kipenderítik. Ha nagyon bedurvulnának és fel kell jelentened a nőt, akkor majd ha a gyerek nagyobb lesz, és az apa elvihetné, akkor kérhetsz olyan láthatást, ami a családsegítőben történhet felügyelet mellett. Akkor sosem találkozik majd a nővel a gyerek.... Én sem engedném olyan közelébe a gyerekem, aki meg akarta ölni. Ha jönnek, akkor legyen még otthon valaki más is, hogy legyen tanúd. Esetleg kérd meg a szomszédot ha jóban vagytok, hogyha hangoskodást hallana, hívja a rendőröket. Ja és keresss egy jó ügyvédet, ilyen esetben ő tudja a legjobb tanácsot adni, a legjobb ha jelen lesz a találkozásnál.
2013. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
dehogy vagy köteles beengedni,nincs az a bíróság amely erre kötelezne....persze és akkor apuka éppen aktuális nőjét be kell engedni a saját lakásodba,ez nem kérdés....
2013. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna kedves kérdezõ! Szórul szóra ez a cirkusz megy nàlunk is. Ugyan ezekkel a szavakkal és történésekkel! Leírhatnàd az apa kereszt nevét lehet testvérek a gyerekeink. :) (írd meg a kereszt nevét privàtban) de tényleg pontosan ugyan ez megy nàlunk is. Nagyon meg tudlak érteni. Amúgy nem vagy köteles a baràtnõt beengedni! De apuka se fog menni ez tuti. Viszont az épeted megpróbàljàk majd megkeseríteni. Mindig nõies mosoly és õk õrülnek bele a sajàt hülyeségükbe! Hidd el!
2013. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!