Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki láthatja a gyereket?

Ki láthatja a gyereket?

Figyelt kérdés
A gyerek apja bejelentette, hogy jön látogatni és hozza az élettársát, de én nem akarom a gyerek közelébe engedni. Mit tegyek?

2013. dec. 6. 16:40
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Lehet bajom belőle ha nem engedem be a nőt?
2013. dec. 6. 17:34
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem,hogy feljelentenének,


főleg, ha az apát beengeded..



ne egyedül legyél amikor jönnek..

2013. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
21%
Édesem! Csak akkor tud téged idegesíteni, ha hagyod magad felidegesíteni. Szerintem simán engedd be, és egy mosoly kísérteében peregjen le rólad minden, amit tesz vagy mond. Ha látja, hogy nem megy semmire veled, akkor nem akar majd a te idegesítéseddel szórakozni.
2013. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném be a nőt. Semmi köze a kicsihez!
2013. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bajod abból, ha nem engeded be a nőt, hiszen semmi köze a te gyerekedhez. Ilyen előzmények után pedig be ne engedd! Még képes és csinál valami jóvátehetetlen dolgot a kicsivel.
2013. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Te az apa láthatási jogát vagy köteles biztosítani, a nőét nem. Ha mennek, valaki legyen veled otthon, és csak az apát engedd be. Rendőrség se fog téged arra kötelezni, hogy egy idegen embert beengedj.


A magam részéről én már az apát se engedem be, de ez egy másik történet.:)

2013. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó új családjogi törvény szerint az apa láthatás akadályozása miatt börtönbe is zárhatnának akkor. Neked sem a gyerek érdeke lenne a lényeg hanem a tiéd.
2013. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem jön hanem csináltat egy apaságit mert nem tőle van a gyerek. Már zsong az agyam
2013. dec. 6. 18:24
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ilyen "apa" jobb ha lemond a gyerekről! Legalább megszabadulsz tőle!!!
2013. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
37. Egy percig nem akadályozom a gyerek láthatásában, akkor vihetné, amikor akarja, a bíróság is szinte korlátlan láthatást hagyott jóvá. De nem akarja. 9 éves a gyerek, nem vagyok köteles beengedni a házamba. Ingyen beszélhetnének telefonon, de nem beszélnek. Ehhez mit fűzhetnék hozzá? Ha felhívtam, hogy beszéljünk a gyerekről, akkor jött az ocsmány szövegével, vagy kinyomott. Ezek után nem vagyok rá kíváncsi.
2013. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!