Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki láthatja a gyereket?

Ki láthatja a gyereket?

Figyelt kérdés
A gyerek apja bejelentette, hogy jön látogatni és hozza az élettársát, de én nem akarom a gyerek közelébe engedni. Mit tegyek?

2013. dec. 6. 16:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
34%

Én már most a gyereket sajnálom, hogy az állítólagos rossz apa mellett egy ilyen áskálódó nő az anyja.


Ha már most azon gondolkodsz, hogy hogyan tegyél keresztbe a másik félnek, később csak rosszabb leszel.

Igazából semmi valós indokod nincs a nő kitiltására, a személyes sértődöttségedet előbbre helyezed a jó apa-anya viszonynál,aminek majd a gyerek is a kárát látja.

Persze mindig meglesz a magyarázatod, az a nő ilyen, az a nő olyan...

2013. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
16%
Konkrétan mi a baj a nővel? Oké vele csalt meg, de azon kivül?
2013. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
14%
Mert így ellenne nevelheti,közösen szidhatják.Ne legyél már naiv hány anya csinál iyent.
2013. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
60%

Előrebocsátom, nem váltam el.


Nyilván én se akarnám beengedni.

Viszont a gyerek érdeke, hogy ti, felnőttek normális kapcsolatban legyetek. Ez a nő majd főzni fog rá, vele lesz, amikor az apa elviszi. NEm lenne jobb, ha úgy ismerkednének, hogy ott vagy?

2013. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
95%

Azért az kétszer sem biztos,hogy ez a nő fogja ellátni a gyereket 3 év múlva mikor már viheti az apa.

Hát nem tudom igazából eldönteni mi a jó.Ha beengeded "jópofizni" kell neki ha meg nem akkor az apa se biztos,hogy látni akarja a gyereket.Mondjuk ez nem jó felfogás az apa oldaláról persze,de ő meg ezzel a nővel akar lenni.

Huuu nehéz ügy.De ne támadjátok már azért ennyire le.Én a barátnő helyében nem mennék alapból.Nem is értem mit akar?Megállapítani,hogy hasonlít e az apára?Vagy minek?Mert ugye szerinte nem az övé a gyerek.Bonyolult ez nagyon.

Szerintem én nem engedném be még most.Később lehet.Elöbb lássa a gyerek az apját,valamennyire ismerje meg.De azzal a válaszolóval is egyet értek aki azt kérdezte,hogy akkor az anya se engedjen új pasit a gyerek közelébe mert nem az övé.

Szóval ha apa most látja először a gyerekét akkor még ne vigye a nőt.Bár az meg gondolom nem engedi a pasit az exhez.Jajjjj ebből sehogy se kavarodok ki.Vagyis jól bekavarodtam.


Nemtudom mi a jó válasz.Pedig szoktam tudni :-D

2013. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
7 hónapos terhes voltam nagy hassal mikor nnekem jött a nő. Meg akart ütni. Meg küklönböző dolgokat mondott, hogy tudnék elvetélni. Meg hogy bármit6 teszek nem szerzem vissza a gyerek apját
2013. dec. 6. 17:24
 27/45 anonim ***** válasza:
68%
Akkor kellett volna feljelenti, mikor neked ment és megütött. Talán lehet még most utólag is tenni valamit.
2013. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben a gyerek apja hülye, ha vinni akarja a barátnőt, a nőt pedig nem értem miért akar menni...


11-es

2013. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Azért akar jönni, hogy idegesítsen. Meg azt mondta megkeseríti az életem meg a gyerekét.
2013. dec. 6. 17:32
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kib...tt nagy gratula az apukának, hogy ilyen nővel van, aki a gyereke életet akarja megkeseríteni!!!
2013. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!