Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki láthatja a gyereket?

Ki láthatja a gyereket?

Figyelt kérdés
A gyerek apja bejelentette, hogy jön látogatni és hozza az élettársát, de én nem akarom a gyerek közelébe engedni. Mit tegyek?

2013. dec. 6. 16:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
21%

nem, nem tilthatod el...


Ahogyan ő sem határozhatja meg, hogy, te kit viszel a gyerek közelébe..

Mire jó az ellenségeskedés?


Igaz, hogy azt engedsz a lakásodba akit akarsz, viszont, hogy volt a bírósági határozat...?

Nem viheti el a babát? vagy csak felügyelettel táthatja, vagy csak éjszakára nem viheti el? vagy ??

2013. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta zabi gyerek meg, hogy nem is az apától van.
2013. dec. 6. 16:52
 13/45 A kérdező kommentje:
Nem viheti el 3 éves koráig és eddig nem is volt kíváncsi rá. Mind azt mondták nem ő az apa
2013. dec. 6. 16:53
 14/45 anonim ***** válasza:
29%

Ki csalt meg kit kivel? Elég kósza a történet.

Amúgy én beengedném és törekednék a jó kapcsolatra, hiszen ha majd elviszi pár év múlva az apa akkor ez a nő fogja fürdetni, etetni, játszani vele, mert nehogy azt hidd, hogy majd az apja megtenné, ha ezekre a dolgokra hajlandó lenne a gyereked apja akkor ott élne veletek nem pedig mással, máshol...

2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Ő csalt meg a nővel. Egyszerűen féltem a gyerekem ettől a nőtől
2013. dec. 6. 16:56
 16/45 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező és akkor te egész hátralévő életedbe egyedül maradsz?

Mert ugye amit az apától elvársz azt te is megteszed. Ígí más férfit sem fog veled látni.

2013. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom hogy nője van csak ezzel a nővel felőlem lehet 100 is
2013. dec. 6. 16:59
 18/45 anonim ***** válasza:
54%

Elméletileg azt engedsz be a lakásodba, akit akarsz. Persze az apát a láthatás miatt köteles vagy beengedni.

A helyedben lenyelném a sértettségem, és beengedném a barátnőjét is. A gyerek érdekében. Ha állandó balhé és vita lesz abból, hogy nem engeded be, egy idő után a férfi megunja, és ismét nem fog törődni a gyerekével.

2013. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó és szerinted kérdezőnek nem pont ez a célja,mert szerintem igen.
2013. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
22%
Miért lenne az a célja, hogy az apa ne törődjön a gyerekével? A gyereknek jár apa is, és anya is.
2013. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!