Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A nővérem volt a legjobb barátnőm egészen nyár közepéig.Nagyon jó viszonyban voltunk, mindent megbeszéltünk egymással és voltak közös programok is, együtt mentünk bulizni, vagy csak szimplán beültünk valahova, elmentünk vásárolni.Nyáron viszont megismerkedett egy sráccal aki most a barátja.Én már nagyon szurkoltam neki hogy összejöjjön valakivel akivel tényleg jó neki, és örülök is a boldogságának.A fiút is bírom, jól kijövünk egymással és tényleg aranyosak együtt.Csakhogy amióta együtt vannak nincs a tesómnak egy szabad hétvégéje sem, hétköznap meg tanulunk mivel egyetemre járunk, és így gyakorlatilag olyan mintha idegenné váltunk volna.Igaz hogy egy lakásban lakunk de az nem jelenti azt hogy a kapcsolatunk ugyan olyan jó lenne mint volt.És ami a legrosszabb hogy minden második héten nálunk vannak.Persze engem is beszerveznek ha mennek ide-oda, de én alapból elég zárkózott típus vagyok, és nehezen engedem be az új embereket, nem tudok velük eleinte mit kezdeni stb, és kezd ez az egész sok lenni. Pl. karácsonykor is jön, mert akkor van nővérem születésnapja, de én szeretném nyugiban tölteni tényleg a családdal.igaz hogy mára már eléggé a pénzről szól a dolog de nekem nem, mert ilyenkor mindig együtt volt a család.de most egy idegen is ott lesz..és nem tehetek róla de nekem még az, talán jövő ilyenkor már nem lesz az de fél évesek sincsenek még ilyenkor nekem még az. A suli miatt is sokszor feszült vagyok így van hogy tényleg "családban" szeretném tölteni a hétvégéim nem úgy hogy más is ott van akit hiába bírok még nem tudom beilleszteni őt a család fogalmába, és ezt szerintem nem is nekem kell.Ha erről beszélnék biztos azt kapnám meg hogy bunkó vagyok, meg önző, meg féltékeny, de tényleg olyan rohadt önző dolog egy napot kérni, sőt nem is kell egy nap elég lenne egy közös este a nővéremmel pont mint rég és akkor kicsit kiereszteném a fáradt gőzt.Ő viszont mindig nemet mond, nincs ideje, nincs otthon, ott a barátja, nem ér rá stb.

A barátaim is gyakorlatilag leszarják hogy vagyok.Nem írok nekik nem írnak, írok nekik hogy találkozzunk nem érnek rá, ha szükségem van rájuk nincsenek ott. Rohadt egyedül vagyok..és senkit nem érdekel hogy ez így van. Most megint azt érzem simán meghalhatnék úgyse vennék észre hiszen mindenki elvan foglalva magával.Csak én törődöm ennyire a másikkal hogy mindig azonnal ott vagyok ha szükség van rám, és próbálom életben tartani a baráti kapcsolatokat..hiába? Komolyan utálom magam, haragszom a világra és mindenre hogy ennyire egyedül vagyok.


20/L


2013. dec. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, teljesen normális hogy a nővéred a szerelmével akar lenni. Most Még friss a kapcsolatuk, adj neki egy kis időt. Neked volt mar kapcsolatod? Az irasodbol ugy érzem, hogy nem. Majd ha lesz párod akkor megérted, hogy nem lesz annyi idő a barátokra. Nem azért mert elhanyagolod őket szándékosan, hanem mert megoszlik a figyelem. Es ez hatvanyozodik amikor dolgozni is fogsz. Mondd el a noverednek hogy szeretnél vele egy estet eltölteni. De arra készülj fel, hogy ha mindkettő töknek lesz párkapcsolata akkor sosem lesz mar ugyanaz mint régen.
2013. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 dolgot mondanék

1) neked is kéne egy pasi, nem azt mondom, hogy féltékeny vagy a nővéredre, de ő most boldog, te meg nem igazán, viszont neki is kell más társaság rajtad kívül. Erre még rájön az, hogy

2) ezt a Karácsont nagyon túlproblémázod. Most mi bajod lesz, ha elhozza a srácot? Az ő barátja, egy napot ugyna kibírsz vele is.

Viszont azért finoman közölheted azt a nővéreddel, hogy te akkor is a huga voltál, mielőtt pasija lett és néha több időt is együtt tölthetnétek. Tipikusan az a fajta ember a nővéred, hogy ha pasija lesz, megáll számára a világ és beáll a "mézeshetek" állapot, magyarán egymás s*ggébe bújva lennének 0-24-ben. Ami meg azért szvsz nem egy túl egészséges egy kapcsolatban.

2013. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, ezzel én is tisztában vagyok. De ha valami problémája van akkor én ott vagyok neki, most nekem lenne rá szükségem, és annyival leráz hogy nem ér rá. Csak kicsit igazságtalannak tartom.

A karácsonyos dolgot meg lehet tényleg túl parázom.Csak mint írtam van egyfajta problémám-befelé forduló vagyok, rohadt nyűgös vagyok már most a közelgő vizsgák miatt, és otthon kicsit olyan is lenne mintha elbújnék mindenki elől, és ez megnyugtatna. Amúgy a barátja (tényleg bírom őt) velem is foglalkozik mert ő elég nyílt, és amikor már szeretnék egyedül lenni ő képes és bejön dumálni, és 1 órát simán végig dumál én meg az ilyen dolgokat nem bírom..van egyfajta terem és időkorlátom amit egyedül kell töltenem.

2013. dec. 4. 17:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Az meg hogy képesek lennének éjjel nappal egymás seggében lenni az is igaz. Volt már hogy tőlem kérdezték hogy "de nem vagyunk idegesítőek?"...hát én biztos nem fogok a szemükbe mondani hogy kicsit összeragadtatok..
2013. dec. 4. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy is lenne, hogy mondod-e vagy sem, egyik se lenne jó. Teljesen leszállt a rózsaszín köd, ilyenkor akármit mondasz, te leszel a szemét, irigy, de hát ő meg szerelmes bla bla blaaaaa... Próbáld kibírni ünnepekkor, míg ott van a srác és ahogy előbb is írtam (2. vagy), azt leközölni vele finoman, hogy néha előbújhatna a srác s*ggéből (de ne így mondd azért) és veled is eltölthetne némi időt KETTESBEN.
2013. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!