Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy jó legyen?

Mit tegyek? Hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Angolból és történelemből nem vagyok a legjobb tanuló. És karácsonyra szeretnék egy telefont. Egy újat. és apa azt mondta egyik nap, hogyha megleszek 3-as angolból és töriből, akkor kaphatok egy telefont. másnap meg már azt hogy ha 2-es leszek meg akkor kapok.de egyik szer összevesztünk, és akkor meg már azt mondta, hogy szó sem lehet róla.. de nekem egy szar sony ericcson u10i aino telefonom van. de apának meg 2évente kell a 80ezer forintos telefon.. hogy könyörögjem ki? tudtok segíteni?

2013. nov. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
tanulj... hogy meglegyen a 3-asod.. akkor biztos megkapod :)
2013. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb gondod. Van egy csomó dolog, ami több örömet tud okozni, mint egy telefon
2013. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez mindig kikapcsol.. rezgő rohamokat kap.. a másikat meg a kutya összerágta. azon vagyok hogy tanuljak..
2013. nov. 23. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesítetted a feltételeket, amiket édesapád kért? ha igen a válasz akkor oké, ha nem teljesítetted, akkor ő se teljesítí. Ennyi a történet.
2013. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akarom.. csak makacs.. de nagyon.
2013. nov. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!