Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Surpina...

Mi a véleményetek a Surpina (Szörpina) névről? Milyen eredetű? Esetleg valami hasonlót tudtok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 21:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a Szőrpina név.
2013. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ez egy név, komolyan? Nem véletlenül Sabina (Szabina) volt, amit hallottál? Vagy esetleg Sabrina?

A Szabina még jó is lenne magyarul.


Szóval szerintem olyan keresztnév, hogy Surpina, nincs. Vezetéknévként fordul elő. És szerintem ne is legyen ilyen hülye keresztnév, már bocsánat. :)

2013. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Bocsi,de elképesztő. 4-es!Jót nevettem,köszi!
2013. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Pinaszőr lenne a gúnyneve 80 éven át... illetve amíg meg nem tudja változtatni... szerencsétlen gyerek :'DDD
2013. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen a fiamnak szeretném ezt a szép nevet.
2013. nov. 22. 19:45
 26/28 anonim ***** válasza:

hát hallod ez nagyon gáz :D Meg fiúnak???Szerintem itthon nem is lehet ezt a nevet adni(legalábbis remélem,mert akkor az a gyerek egy életen át szenvedni fog ettől a "névtől"..)

Egyébként férjed mit szól ehhez a névhez?Tud egyáltalán erről a szép névről?

2013. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add neki. Gimnazista koromban a töritanár az Agrippina nevet nem merte kimondani, gondolj bele, akkor ebből mi lenne...
2013. nov. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Végülis fiúnak jó név, a lányodnak meg légyszíves add a Surfass nevet! :D
2013. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!