Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki élt át hasonlót? Mi az...

Valaki élt át hasonlót? Mi az oka?

Figyelt kérdés

van egy barátom. Mindkettőnknek vizsgaidőszak van, így nem találkozunk annyit, mint régebben. Miközben nem vagyunk együtt alig várom h lássam, h együtt legyünk. Akkor pl átmegyek hozzá egy éjszakára, és rögtön előjön belőlem az idióta. Felfújok mindenféle kis dolgot, kiakadok, haragszom rá, nem érzem jól magam nála...teljesen becsavarodok. Aztán rájövök h jó nagy hülye vagyok, mert örülnöm kéne h szakított rám időt és kibékülünk. Ezt miért csinálom? Szinte félek hozzá menni, mert mindig ilyen hisztis leszek és alig tudok uralkodni magamon...mivel lehet ezen változtatni? Miért csinálom?

20L


2013. febr. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy miért van ez, de minden ilyen fejben dől el.

Ha mész hozzá, akkor tudatosítsd magadban, hogy te most boldog vagy, hogy vele találkozol. Aztán ha valamin felbosszantod ott magad, akkor ne mondd ki, ne puffogj, hanem számolj el magadban 10ig. Gondolj arra, hogy nem szeretnél veszekedni azon ritka alkalmakkor amikor találkoztok.


Aztán egy párszor lehet még nehéz lesz, de idővel meg már el is felejted az egészet és tényleg nem leszel bosszús.


Szóval mint mondtam, az egész fejben dől el!

2013. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én azt nem értem h miért van kényszerem hisztit csapni...mi váltja ki ezt? ma is ültem az ágyon, ő az asztalnál és tanult. Én meg elkezdtem sírni és hirtele olyan gondolataim lettek, h tuti nem is szeret, nem is vagyok boldog vele...odajött, próbált vigasztalni, de tudtam h mindjárt haza kell jönnöm, mert zavarom a tanulásban és mindjárt vizsga és totál kivoltam...tudom h gyerekes...aztán egyszercsak bekattant h gáz amit csinálok...minden alkalommal mikor hozzá megyek eldöntöm h nem lesz hiszti aztán...
2013. febr. 15. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

az ember hajlamos azokon kitölteni a dühét, akiket szeret. családokban is gyakran előfordul, hogy a szülő a munkahelyén meghúzza magát, jópofizik a saját érdekében, aztán hazaérkezve rázúdít mindent a többiekre. szerintem nálad is ez a baj. én azt tudnám mondani, hogy valahogy másképp próbáld levezetni a feszültséget, pl. a barátnőiddel beszéld ki az emberek hülyeségeit, vagy sportolj, nézz vígjátékokat, játsszál gépen stb. lényeg, hogy ne teljesen feszülten érkezz meg a barátodhoz.

ha nem ez a baj, akkor lehet, hogy nem érzed jól magad náluk, idegesítenek a szülei, irigyled őt valamiért stb. és persze végső esetben lehet, hogy vele van bajod, csak nem akarod elismerni. de én még mindig az első verziót tartom a legvalószínűbbnek.

2013. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:

Valami szükségleted nem elégül ki, erre neked kéne rájönnöd. csak úgy csinálod ezeket, vagy valami kiváltja, amit a barátod csinál?


Én azt tanácsolom, amikor rád jön ez a roham szerűség, próbáldd meg átgondolni mi van a fejedben, mit érzel, mire lenne szükséged.

2013. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!