Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "apám"egyszerűen nem hagy...

"apám"egyszerűen nem hagy békén! Mit csináljak? Most is zokogok.

Figyelt kérdés

Éppen tojást sütöttem(neki is),mire elkezd ordibálni hogy kiöntöttem.....én meg mondom hogy jólvan majd feltörlöm/épp a gáztűzhely égett/,de most töröld fel-üvölti-én meg erre:jó mindjárt!Erre lerántotta a gáztűzhekyről a tojást,és ordibál velem(bocs de most is sírok és nem igazán emlékszem mindenre),fogja a kaját és-szintén ordítva:a szemedközé öntöm!!!!-majd lefogja mindkét kezem,úgy hogy alig éreztem miután feljöttem,és rettentő piros is volt...ezt kétszer-háromszor is megcsinálta:(na meg azt is fejemhez vágta hogy miattam fog meghalni anya is)!!!(?)

én meg kiabálva mondtam neki:öljön meg ha akar...ezek után már nem hallottam mit mondott az a ro*hadék,mert elkezdtem sírni(biztos vmi olyan volt h meg is foglak ölni/ilyen már előfordult/)UTÁLOM!!!!!Anyát is szokta bántani(na jó nem "olyan" bántás hogy verés,de)

pl.:amikor takrítunk(anyával) akkor ő elmegy és csavarog...rettentő sokat sír emiatt anyu,de csak azért nem válik el mert fél hogy nincstelen lesz

(erről az esetről még nem hallott,de elmondom neki azonnal)!!!!utálom!!!!mit csináljak?????asszem amint hall erről akkor talán végre elválik:)


12/L


2009. nov. 19. 16:52
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Már nagyon régi kérdés,de kiváncsi vagyok ,h jelenleg mi van.
2014. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!