Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "apám"egyszerűen nem hagy...

"apám"egyszerűen nem hagy békén! Mit csináljak? Most is zokogok.

Figyelt kérdés

Éppen tojást sütöttem(neki is),mire elkezd ordibálni hogy kiöntöttem.....én meg mondom hogy jólvan majd feltörlöm/épp a gáztűzhely égett/,de most töröld fel-üvölti-én meg erre:jó mindjárt!Erre lerántotta a gáztűzhekyről a tojást,és ordibál velem(bocs de most is sírok és nem igazán emlékszem mindenre),fogja a kaját és-szintén ordítva:a szemedközé öntöm!!!!-majd lefogja mindkét kezem,úgy hogy alig éreztem miután feljöttem,és rettentő piros is volt...ezt kétszer-háromszor is megcsinálta:(na meg azt is fejemhez vágta hogy miattam fog meghalni anya is)!!!(?)

én meg kiabálva mondtam neki:öljön meg ha akar...ezek után már nem hallottam mit mondott az a ro*hadék,mert elkezdtem sírni(biztos vmi olyan volt h meg is foglak ölni/ilyen már előfordult/)UTÁLOM!!!!!Anyát is szokta bántani(na jó nem "olyan" bántás hogy verés,de)

pl.:amikor takrítunk(anyával) akkor ő elmegy és csavarog...rettentő sokat sír emiatt anyu,de csak azért nem válik el mert fél hogy nincstelen lesz

(erről az esetről még nem hallott,de elmondom neki azonnal)!!!!utálom!!!!mit csináljak?????asszem amint hall erről akkor talán végre elválik:)


12/L


2009. nov. 19. 16:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
anya attól fél hyogy "apa"(:P) lesz nincstelen(?)
2009. nov. 19. 16:54
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Te szegény, nagyon rossz lehet :(

Az én apám is ilyen vadállat volt, de aztán szerencsére elváltak és sokkal szebb és nyugodtabb életünk lett!

Azért anyukád is érzi, hogy ez így nem jó... főleg, hogy téged is bánt. Ezt nem szabadna hagyni. Ne kínozzátok magatokat csak azért mert neki nem lesz hova mennie.

2009. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Inkább mennék a híd alá,minthogy így bánjanak velem... Beszélj anyuddal! Valami megoldásnak csak kell lennie...ez így nem mehet tovább.
2009. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

az ilyet agyon kellene verni. Máskor ne csinálj neki semmit. az ilyeneket....


anyuddal együtt húzzatok el. Gyűjtsetek pénzt, keressetek előre egy kis albérletet, vagy ismerőssel beszéljétek meg.

Anyudnak van állása?

Nem az a lényeg hogy hova, csak húzzatok el.

És soha vissza! Nem szabad gyávának lenni!

Van valami pénze anyudnak? Fizetése? A családi pótlékon kívül?

Hidd el, tök nyugodt és boldogan élhetnétek még egy kunyhóban is:)

Kérdésre légyszi válaszolj!

2009. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"na meg azt is fejemhez vágta hogy miattam fog meghalni anya is)!!!(?) "

ezt hogy érti?

2009. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

uristen de szar lehet.velem nem foglalkoznak sokat a szüleim úgyérzem nem létezem bezzeg a testvéremet.de azért ez durva.

12/L

2009. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Anyukád szüleihez nem tudnátok visszamenni?
2009. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat...most egy kicsit lenyugodtam

17:08:anyának persze hogy van fizetése,állása...."apa" nyugdíjas(62 éves)/második házassága,ami nem meglepő/

ez egy kicsit bonyolult....mikor 2 évvel ezelőtt görögo.-ban nyaraltun akkor a féltesómék építettek egy házat "apám anyjához"(azért nem mama,mert ő is totál olyan mint "apa"),pontosabban egy szintet és olyan az ő kis házikója,hogy épp elfér benne egy ágy és egy kis konyha,fürdő...am 82 éves(remélem nem sokáig)....nem bírták megszokni ezért a papától elköltöztünk,és idejöttünk ők meg ott maradtak ahol eredetileg laktak....a papáimra nem számíthatok hisz Ők már nem élnek(az egyik 4 hónappal ezelőtt halt meg) sajna!!!Anya felöli mamám is meghalt sajnos!!!!Őt nem ismertem ....na szóval ez egy modernebb ház,anya törleszt mindent...szval "apának" kellene elmennie /remélem így is lesz/


17:12:szerintem úgy érti hogy anya szokta mondani itt a válság közepén "apának" hogy azért nem vagyok itthon még szombaton sem mert,a kennyérre valót keresem a kislányomnak....de szerintem meg minden anya ezt csinálja.....de lehet hogy azért mert elég rendetlen vok,és anya takarít ugye,de azért én is segítek abban amiben tudok.....ja és mind2 féltesóm meg csak 8 általánost jártak,én meg évvégén összesítve 4.7 voltam

2009. nov. 19. 17:31
 9/21 A kérdező kommentje:

az még kimaradt hogy nem akarok olyan lenni mint a féltesómék



meg még mindig nem tufom felhívni anyát mert nincs meg a telóm!!!!!!!Ő most Ercsiben van,mert közvélemény-kutató anya

2009. nov. 19. 17:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Hasonló cipőben jártam én is! Szerencsére sikerült elköltöznünk anyuval! Nektek is ezt kell tennetek, de mielőbb! Különben tönkre fogtok menni lelkileg is!!!!
2009. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!