Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "apám"egyszerűen nem hagy...

"apám"egyszerűen nem hagy békén! Mit csináljak? Most is zokogok.

Figyelt kérdés

Éppen tojást sütöttem(neki is),mire elkezd ordibálni hogy kiöntöttem.....én meg mondom hogy jólvan majd feltörlöm/épp a gáztűzhely égett/,de most töröld fel-üvölti-én meg erre:jó mindjárt!Erre lerántotta a gáztűzhekyről a tojást,és ordibál velem(bocs de most is sírok és nem igazán emlékszem mindenre),fogja a kaját és-szintén ordítva:a szemedközé öntöm!!!!-majd lefogja mindkét kezem,úgy hogy alig éreztem miután feljöttem,és rettentő piros is volt...ezt kétszer-háromszor is megcsinálta:(na meg azt is fejemhez vágta hogy miattam fog meghalni anya is)!!!(?)

én meg kiabálva mondtam neki:öljön meg ha akar...ezek után már nem hallottam mit mondott az a ro*hadék,mert elkezdtem sírni(biztos vmi olyan volt h meg is foglak ölni/ilyen már előfordult/)UTÁLOM!!!!!Anyát is szokta bántani(na jó nem "olyan" bántás hogy verés,de)

pl.:amikor takrítunk(anyával) akkor ő elmegy és csavarog...rettentő sokat sír emiatt anyu,de csak azért nem válik el mert fél hogy nincstelen lesz

(erről az esetről még nem hallott,de elmondom neki azonnal)!!!!utálom!!!!mit csináljak?????asszem amint hall erről akkor talán végre elválik:)


12/L


2009. nov. 19. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%

ki kell dobni ezt a pasit. anyudé a ház. Ha nem megy, adjátok el. így már nem tud mit tenni. Anyud szerezhetne egy fiatal normálisabb apát is neked. De még egyedül is ellennétek ketten.

Szerintem így már nem olyan rossz a helyzetetek.


Anyudon múlik, hogy bátor-e, vagy tönkreteszi -e a te életedet ezzel a nyugdíjassal.

2009. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
bocs a kifejezésért de sajna az én anyukám is ilyen looser....erre mást nem lehet mondani...apám detto ugynez...bár én 19 vok de tudom h én eltok költözni és el is fogok és tudom h nekem jobb lesz de szerencsétlen anyukámnak ez az ember marad és ez fáj nekem is...sajna ha anyukád nem képes a lábára állni akkor te sem igazán tudsz mit tenni...
2009. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Elég, ha anyukát ad neki egy kis pénzt váláskor, ha sajnálja. Nem vagyok egy eltartják, kuss a neve típus, de azért van egy határ.
2009. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Konyorogj anyukadnak, hogy valjanak el, eljetek egyutt csak anyukaddal ti ketten! Kerd meg ra, hogy ne tegye tonkre az eletedet! Anyukad is felelos azert, hogy ne lelki nyomorultkent noljel fel!

Tudod ez a bunko, megalazo stilus amit apad muvel, egesz eletere kihat az embernek. Tehat most szepen megalaz, beed magyarazza hogy te egy senki vagy, semmire se valo vagy, es igy elveszi az onbizalmadat. Kerd meg anyudat, hogy valjanak el ok ketten! Akkor nagyon nyugodtan tudtok majd ti ketten elni, nagyon jo lesz!

2009. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem apum nem volt agresszív(csak nagyon ritkán), viszont rengeteget ivott...a családi élet már szörnyű volt, én már kb. 3 éve nem szóltm hozzá vagyis nagyon ritkán, anyummal csak a fontos dolgokat "beszélték" meg, tesómmal meg szintén csak egykét szót naponta. nem mertük mi se itthagyni, mert hogy ugyan meg tud-e élni... de végülis elköltöztünk anyummmal meg tesómmal a szomszéd faluba, és csak azért, hogy majd apa észhez fog térni meg minden. de sajnos nem így lett... pár hónap múlva az erdőbe felakasztotta magát:(

de ezt most nem azrét írom, hogy ti ne hagyjátok ott, mert hogy ő is ilyet tenne! figyelj. menjetek el onnan, nem engedhetitek meg magatoknak, hogy egy ilyen alak beárnyékolja az életeteket, és rettegésben tartson titeket. Álljatok fel a mancsotokra, és menjetek el!!

Sok szerencsét kívánok nektek!!!

2009. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És ha kizárnátok egy csavargás alkalmával?
2009. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

18:16 nagyon sajnálom ami apuddal történt:(

anya beszélt vele és azt mondta anya hogy azt beszélték meg hogy anyu hogy látja a helyzetet......valószínű(80%válás):)

2009. nov. 19. 19:32
 18/21 anonim ***** válasza:
jelentsétek fel családon belüli erőszakért
2009. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az kicsit durva lenne
2009. nov. 21. 22:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Te szegény.... Tudom milyen ez, mert nekem is vadállat volt az apám. Ütött-vágott, ha berúgott, meg a tesóm hülyeségeiért is én kaptam. Úgy megvert mindíg, hogy torna órán nem mertem levetkőzni. Én is rengeteget sírtam.... Aztán elvett a gyámhatóság, mert úgy megvert, hogy a falnak estem. Az otthonban is sokat sírtam, mert anyu azért hiányzott meg a tesóm, de örültem is, hogy vége a rossz időszaknak. Ekkor 8 éves voltam, msot 18 vagyok. Én is azt tanácsolom, hogy próbáld anyukádat meggyőzni, hogy küldje el. Nem tehet tönkre benneteket! Üdv: Gyuszi
2010. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!