Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy anyukád...

Volt már olyan hogy anyukád akivel nem nagyon vagy jóban elvitt valamit szó nélkül a szobádból?

Figyelt kérdés

Annyira ideges lettem ettől,jó nem nagy dolog tünt el(párom milkája amit mamámtól kapott,mogyi,sütik,és az én milkám amit mamától kaptam)az egyiket tesóm ette meg a többit meg láttam anyuék szobájában.Jó nem nagy dolog,de ő soha nem venne nekem/és páromnak egy 39ft-os csokit sem.Soha,névnapomra azt sem mondja hogy bukk vagy bakk.Vannak eldugott pénzeim és félek hogy abból is fog eltünni pár ezer ft.(amúgy piszkál hogy spórolós vagyok)és hogy sajnálok magamtól/magunktól egy két dolgot,de én nem költöm hülyeségre pl.piára meg cigire.Ha nem venne annyi piát,lenne elég pénze.

Már bögtem ettől az egésztől,ő még egy pohár üdítőt is sajnál,odaadtam volna nekik(tesómnak,és anyám(ék)nak)ha szólnak,egyfolytában kutatgat nálam ha nem vagyok itthon. Azt pedig nagyon utálom,és még ő mondja hogy mindent sajnálok tőlük,pedig nem így van.Egyik sem venne nekün egy olcsó csoki sem.Pedig már van 25ft-os is.Annyit is sajnál.Mi meg mindig veszünk nekik valamit.Mondjuk semminek sem örülnek,és nem is köszönik meg.Még anyámék a drága dologoknak sem örülnek,főleg anyám.Utálom ha szó nélkül vesznek el valamit!Ha a helyemben lennétek mit szólnátok hozzá??Amúgy anyám engem nagyon gyűlöl,szerintem azt se bánná ha feldobnám a bakkancsot!Pedig mindenben segítek nekik.

22/L

Köszönöm hogy elolvastátok!

Vagy csak én túlzom el??


2009. nov. 18. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már elérted azt a kort, hogy elköltözz albérletbe.

Nem túlzod el, ez tényleg nagyon alja viselkedés egy anyától. De ne feledd, amíg az ő házában laksz, addig ott neked nem lesz szavad. Azt hiszem ideje felhasználni azt a spórolt pénzt...

2009. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég "necces" amiről írsz. Ha a helyedben lennék, megpróbálnám hogy a saját erőmből (erőnkből, mert ugye a párodról is említést teszel), hogy tudnék megállni a lábamon.

Szépen békében elköltöznék otthonról, már amennyiben jelen esetben otthonról beszélhetünk.

2009. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a párom nem akar albérletbe menni,mindig azt mondja hogy lakjunk véglegesen a szüleinél.Amúgy nagyon jóban vagyok a szüleivel.
2009. nov. 18. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt pár nem lakhat egyik szülőnél sem, mert az nem természetes. Egy igazi férfi a saját lábára áll, és nem az anyukájánál lakik, aki mos meg főz rá.

Egyébként nem kötelező összeköltözni a pároddal, menj egyedül albérletbe, ha ő nem akar veled tartani. Ha majd készen áll rá, és elszakad az anyjától, akkor együtt béreltek, vagy vesztek házat.

2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor most kivel is laktok együtt? anyukádékkal v anyósodékal?
2009. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem zárod a szobaajtódat? Megoldaná a dolgot.

Legalább is én így szoktam...

2009. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértelek:( Nálunk is vannak problémák a családban, bár nem ilyen típusú gondok mint nálatok. Nálunk anyukám úgy hiszi h joga van felbontani bármilyen levelemet, merthogy ő az anyám és jogai vannak, hiába vagyok már veled egyidős. Mindenért veszekszik, és sztem engem sem szeret. Nekem úgy tűnik jövőre oldódik meg minden, akkor megyünk a barátommal albérletbe. Már nagyon várom, sokkal jobb lesz vele élni mint a szüleimmel, megszűnik a folytonos veszekedés.
2009. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 15 éves vagyok, és mivel egy a magasságunk meg minden méretünk anyukámmal, mostanában rákapott hogy lopkodja a ruháimat a szekrényemből, persze kérdezés nélkül. viszont én semmit még kölcsön se kérhetek tőle, szóval ez bánt :/
2011. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!