Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem a viselkedését?...

Mire véljem a viselkedését? Úgy érzem, félrevezetett (gyerekvállalás)

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Elvileg közös jövőt, családot tervezünk. Amióta együtt vagyunk, hangoztatja, hogy 30 éves koráig apuka szeretne lenni. Most 29 éves. Éppen ezért is az utóbbi időben sokat gondolkoztam a gyerekvállaláson. Részemről akár 1 éven belül jöhetne a baba. Viszont nem mindenáron, nekem úgy is jó, ha várunk még 3-4 évet, akkor sem leszek lemaradva semmiről.

Úgy éreztem eljött az ideje megbeszélni a terveinket. Úgy állt előttem, mikor a terveiről kérdeztem, mint akit leforráztak. Mert hogy ő ebbe még komolyan nem gondolt bele, meg ez mekkora felelősség. Na de könyörgöm, ő beszélt mindig családról, gyerekről. És nem úgy ismerem, mint aki szeret a levegőbe beszélni.

Engem teljesen megdöbbentett a reakciója. Kicsit átverve érzem magam, úgy érzem, teljesen félre vezetett. Jogosan?

Egyből arra gondoltam , hogy esetleg nem biztos a kapcsolatunkban. Állítólag erről szó sincs, velem akarja leélni az életét. Anyagiak egyébként adottak a gyerekvállaláshoz.

Lényegében úgy zárult a beszélgetés, hogy semmivel sem lettem okosabb. Mire véljem ezt? 27/N


2013. nov. 18. 11:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sok szerencset !

#15 voltam.

2013. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!