Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kellett volna...

Szerintetek nem kellett volna megsértődnöm?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettünk a párommal, felhozódott a múltja. Nagyon rossz élete volt fiatalabb korában ivott, fontosabbak voltak neki a haverok mint a családja.


Szóval beszélgettünk és mondott valamit ami nekem nagyon rosszúlesett. Azt mondta, hogy ha akkor nem élt volna olyan életet akkor minden másképp lenne és azóta is együtt élne a családjával.


Ez nekem nagyon fáj, mintha én nem is lennék neki fontos, pedig terhes vagyok tőle.

Azt mondja, hogy nem akart ezzel megbántani de szerinte igaza van.


2013. nov. 17. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
A multat nem lehet letagadni, továbbá őszinte volt. Ne hisztizz, főleg ne, mert így alakult az élete, és veled van. Akkor sértődj, ha nem szeret.
2013. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
hát én nem értem mi itt a probléma...ezen megsértődtél???
2013. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értelmezem, hogy visszavágyik a volt családjához akikel nem tartja a kapcsolatot.
2013. nov. 17. 16:21
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Na tisztázzuk akkor.A volt család az volt feleséget,gyereket jelent vagy a szüleit?
2013. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, a volt felesége és a lánya.
2013. nov. 17. 16:32
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Feltehetően még mindig fáj neki, hogy a lányával nincs kapcsolata és ezért az akkori viselkedését okolja.

Ez teljesen természetes érzés egy apánál.

Nem kell mindenből tragédiát csinálni.

2013. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem értem.

Nyilván megbánta, hogy így viselkedett a családjával, és hogy ezek miatt még a saját lányával sem tartja a kapcsolatot.

De ezzel nem azt mondta, hogy téged nem szeret.

2013. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát na nem is tudom.Hát valószínű,hogy igaza van.Én kiakadtam volna ezen nagyon az tuti.Pláne,hogy babás vagyok.De nem is tudom,talán arra is gondolhatott,hogy oké hogy azt akkor elcseszte,de most kapott még egy esélyt az élettől,és mivel jön a babátok erre figyelni akar,hogy titeket ne veszítsen el.Érted mit akarok kihozni ebből?
2013. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy akkor siklott félre az élete és csak most kapott egy esélyt a jobb életre.
2013. nov. 17. 16:50
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

Igen.Jól érzed. Vissza vágyik, és te csak a második vagy, hiába vagy terhes.

Egyenes a srác, és őszinte. Ezt le kell nyelned tőle.Mert szerintem az első pillanattól tudtad ezt.

2013. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!