Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellett már közölnöd halálhírt?

Kellett már közölnöd halálhírt?

Figyelt kérdés

Kinek és kinek a halálát?


Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, csak az ismerősi körömben történt haláleset kapcsán jutott eszembe.


2013. szept. 25. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a férjemmel, hogy az apja az ajtó mögött van felakasztva...
2013. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, és a gyerekeimnek még a macska halálát sem bírtam bevallani.
2013. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Szerencsére konkrétan még nem, de egyszer akaratomon kívül közöltem,elég rossz érzés volt.


Idősotthonban dolgozok, fevettem a telefont, egy lakó után érdeklődtek, és kicsúszott a számon, hogy sajnos pont pár órája halt meg. A távoli rokon eléggé kiborult a néni miatt, én meg nem tudtam mit mondani.


Nem tudtam, hogy nem tudja, azt hittem a temetés vagy egyéb miatt telefonál. Ha tudtam volna sokkal tapintatosabb lettem volna.

2013. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:
100%
Apámnak kellett megmondanom, hogy az anyja meghalt.
2013. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkoriban múltam el 13. Reggel hétkor hív apa a melóból, hogy keresztanyám meghalt. Anya akkor még aludt, én nekem kellett felkeltenem a hírrel. Mondanom sem kell, hogy olyan ébredést sem akarok többet.
2013. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Frigg ***** válasza:
100%

Elég kicsi lehettem, olyan 11-12 éves. Anyukámat hívták telefonon, hogy a kórházban meghalt a nővére. Nagyon-nagyon kiborult, rettenetesen sírt, én meg bepánikoltam, nem tudtam mit csináljak. Elkezdtem bátyámat kutatni, hogy nyugtassa meg anyut (bátyám 9 évvel idősebb nálam), és épp a fürdőben volt, pakolt, vagy már nem is tudom. Én meg kétségbeesve, sírva mondtam neki, hogy mi történt, nagyon rossz volt.


23/N

2013. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A nővéremet hívtam telefonon, hogy most értesítettek a kórházból, hogy meghalt anyánk. Ezt mondtam volna neki, ha tudtam volna beszélni.

Egy szó sem jött ki a torkomon, csak belebőgtem a telefonba. Rögtön tudta, hogy mi történt. Aztán csak együtt sírtunk.

2013. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
1991-ben én mondtam meg anyunak hogy Freddie Mercury meghalt. Teljesen kikészült.
2013. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem,de a férjemnek anno neki kellett közölni az anyósommal,hogy autó balesetük volt,és az apósom meghalt.A kórház,ahova vitték őket,nem tartotta fontosnak,hogy értesítse a hozzátartozókat.
2013. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Testverem halt meg balesetben,en epp a korhaznal jartam mikor kaptam egy hivast ,hogy egy ismeros benn all a dugoban baleset miatt es a motor ugy nez ki mint a tesome. bementem surgossegire,hogy kit hoztak be motorbalesetbol, s hoztak a mobiljat h csak ez volt a sracnal... tesom telefonja volt. Akkor azt hittem, hogy csak eltorte kezet labat... s 10 perc mulva felrehivott az orvos,hogy sajnos nem tudtak segiteni. 26 eves volt es egy kamionos nem adta meg neki az elsobbseget hanem kifordult ele... Ekkor hivtam a masik testveremet,hogy mi tortent es kertem, hogy hivja fel apukamat,mert en ezt nem tudom neki elmondani... Ekkor voltam 21 s ra 1.5 evre meghalt az a testverem is akit en ertesitettem. Az o halalarol mar en kaptam a hirt...
2013. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!