Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Mi a téndő?...

Mit tehetek? Mi a téndő? /anyám fel akarta gyújtani a házat stb. Többi lent/

Figyelt kérdés
Anyám rendszeresen estére elég jó alkoholos állapotban van beleértve a nevelőapámat is. Történt már olyan hogy késsel fenyegetőztek, a múltkor meggyújtotta a ruhákat aźal a céllal hogy felgyújtsa a házat. 17 éves elmúltam, iskola után én mosogatok takarítok mosok nagyjából minden házimunkát én végzek el, de ez nekik nem elég. Nem egyszer azt mondta hogy takarodjak itthonról.. Mit tegyek? Barátom /komoly kapcsolat/ folyton befoglyák dolgozni, erdöbe kimenni fát vágnia, házat kifesteni, betonoznia stb és most mivel más dolga volt nem tudott eljönni segíteni ezért eltiltottak egymástól. Ez nem a legnagyobb probléma hanem a rendszeres ivászata "szüleimnek". Félek egyszer a fenyegetéseit be is tartja: házfelgyújtás. Hivatalos úton tehetek valamilyen lépést? Valamilyen gyámügy, rendőrség bármi?

2013. nov. 16. 18:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ne költözz el,mert azzal nem érsz el semmit,mert a redörők utánad mennek.. Nekem is hasonló a helyzet! Megvárom míg betöltöm a 18 és utána elmegyek! Bird ki azt az egy évet!!! Kitartást!
2013. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!