Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ennyiből megélni?

Hogyan lehet ennyiből megélni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, most pár hónapja költöztem el otthonról a párommal.ketten együtt 200ezret keresünk de hó végére soha egy kanyink se marad. ez lehet annak a hibája is, hogy eddig otthon éltem, nem nagyon ismerem mit hogyan kell beosztani, takarékoskodni. Havonta fixen 100 ezer elmegy rezsire, egyéb csekkre, bérletre és a gyógyszeremre. Marad 100 amiből tulajdonképpen a kaját kellene megoldani meg az egyéb ilyen dolgokat. levezetve ezt nem értem miért nem tudunk félrerakni. más ennyiből vigan tud spórolni de nem tudom mit kéne változtatnom. Ti hogy csináljátok? Havonta bevásároltok kaját, mirelitet stb? Kicsit elkeseredtem.

2013. nov. 15. 13:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30: Jó, értem. De az én értékrendemben a csoki és a kávé legegészségesebb, legtáplálóbb élelmiszer, és nekem az a napi kb. 15-20 dkg édesség a napi élelmiszer 30-40%-át teszi ki. Emellett csak kétszer keveset eszem egy nap, egyszer főtt ételt, pl. főzeléket, egyszer pedig egy szendvicset.
2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Alacsony a tápértéke, cukrot tartalmaz, növeli az étvágyat "


Nagyon magas a tápértéke, egyáltalán nem növeli az étvágyat, ahogy írtam az előzőben, a cukor az igaz, de lehet étcsokit is enni.

2013. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!