Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni? El...

Mit lehet ilyenkor tenni? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok és nem tudom mit tegyek.Nem érzem magam itthon.Szüleimnek semmi nem jó.Van egy húgom aki 7 évvel fiatalabb és mindenben őt pártolják.Én mindent megcsinálok itthon és az se jó ő meg egész nap semmit.Mindegyikünk menyasszony már.Ő Pestre fog költözni majd.Jelenleg nincs munkám és tanfolyamra járok.Tesomnak sincs.Rosszul esik ahogy szüleim viselkednek velem.Sajnos nemrég elvesztettem a babámat és hát akkor is nagyon rondán viselkedtek velem.Apám az mindig beszólogat nekem.Nem tudom miért teszi és vannak napok,hogy hozzám se szól.Párom sajnos úgy dolgozik,hogy egész héten sokszor nem látom csak hétvégén.Nagyon rossz,mert mindig egyedül vagyok és senki nem szól hozzám.Nem találom a helyemet itthon.

Barátnőm mondta nekem ha az a jobb akkor menjek és költőzek el a páromhoz.Nekem is megfordult már a fejemben és tudja mi van itthon nálunk és neki is rosszul esik,hogy így viselkednek velem.Viszont én mondtam neki így hogy nincs munkám nem akarok odamenni,mert ő meg anyukája ketten laknak és még én ingyenélőnek.Anyukája viszont mondta nyugodtan menjek oda és majd lesz munkám.Párommal még erről nem beszéltünk és nem akarom,hogy én beszéljem rá magam,hogy menjek.Mit tegyek most?


2009. nov. 16. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Beszélj a pároddal! És én a helyedben minél hamarabb lelépnék otthonról,bármi áron! :S De ha van egy kis esze a párodnak,akkor már mondhatta volna,hogy költözz hozzájuk...
2009. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már emlegette igazából egyszer.Barátnőm is azt mondta majd akkor jönnek rá anyámék,hogy tesóm semmit s csinál és mi a helyzet és akkor fognak puncsolni majd nekem.Egyszerűen nem vagyok itthon nyugodt és nem érzem magam jól.Egész nap még anyámék nincsenek itthon addig még elmegy de utána.Nem tudom miért tesznek ilyen különbséget köztünk.Én soha nem akartam rosszba lenni senkivel de ők tették ezt.
2009. nov. 16. 17:47
 3/19 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. :) szorítok neked,remélem megoldódik a helyzet. sajnos anno anyum is ilyen helyzteben volt,azzal a különbséggel,hogy anyukája már nem élt és az apukája szó szerint elüldözte otthonról. még jó hogy volt hova mennie...persze egyből kérlelte az apja hogy menjen vissza,de késő bánat...gondolkodott volna előre!!
2009. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is költözz a párodhoz. Munkád meg elöbb utóbb kesz addig meg segítesz az anyósjelöltednek többet amit tudsz otthon.
2009. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem jól alakulnak a dolgok.Én is úgy érzem mennem kell.Na meg azért ez így nem olyan jó,hogy egész héten nem látom a páromat.3 hete tartottunk eljegyzést de sajnos édesapám akkor is olyan hűvösen viselkedett és igazából nem hatotta meg a dolog.Ez nagyon rosszul esett nekem.Azóta nemigen beszél velem és olyan távolságtartó.Bánt,hogy ilyenek.
2009. nov. 17. 21:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
HA ugy érzed, hogy mivel nincs munkád, a párodéknál "ingyenélö" lennél, akkor ajánljad fel, hogy te végzed a házimunkák egy részét, hogy az anyóst kicsit tehermentesitds - pl. kitakaritasz, mire hazajönnek, mbevásárolsz, megfözöl, mosol - el se tudod képzelni, mennyi terhet levennél ezzel a válláról - és igy azért te is tennél valamit az asztalra (egy háztartási alkalmazott keresetét féligmeddig - még ha nem is kapod meg, de hozzájárulsz a háztartáshoz)
2009. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is csak az elöttem szólókhoz csatlakoznék.

Menj!Költözz!

Mutasd meg nekik,hogy meg tudsz állni a magad lábán és sokkal több boldogságot kapsz majd a leendő párodtól.

2009. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia!én kicsit enyhébb,de hasonló helyzetben voltam,elköltöztem(páromhoz).Én se dolgozok,még egyetemre járok,párommal albérletben vagyunk,de sokkal jobb mint otthon volt. Úgyhogy beszélj pároddal és hajrá :)
2009. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak a babád miatt és hogy még így sem kaptál otthon együttérzést.Viszont gondolj arra is hogy együtt lakni senkivel nem könnyű, ha odaköltözöl a párod anyukájával lehetnek problémák még ha most jóban vagytok is.Nem ijesztgetni akarlak de ez van.Lehet hogy mégis jobb lenne előbb befejezni a tanfolyamot.
2009. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!