Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekednek a nők a wc...

Miért veszekednek a nők a wc ülőkén?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem :D miért vitatkozik majdnem minden nő a párjával hogy nem hajták le?:D ugyan annyi a nőnek visszahajtani mint a férfinek fel. Nálunk anyu sosem szólt érte apunak. 16/L
2013. nov. 2. 20:22
1 2 3
 21/22 Frigg ***** válasza:
100%

Például úgy, (én is jártam már így) hogy rettenetesen kellett már pisilnem, kritikus volt a helyzet. Annyira siettem, hogy csak letoltam a nacit/bugyit, és huppsz, sikerült ráülni a csempére, mert nem vettem észre, hogy az ülőke fel van hajtva. Nyilván nem mindennapi eset, de előfordul.


Viszont! Férjemmel mi még szüleinél lakunk, két férfi van a háznál. Még sohasem volt felhajtva az ülőke, amikor én használni akartam a wc-t. Most ez vagy azt jelenti, hogy pisi előtt mindig felhajtják, és utána visszahajtják, vagy olyan professzionális módon tudnak vizelni, hogy soha egy csepp sem megy mellé (ugyanis az ülőke fából van, azon pedig rendesen meglátszik a folyadék). Szóval nekem ebből még nem volt problémám.


23/N

2013. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%

"Mindig lehajtom a wc ülőkét és a fedelét is.


De! Hogy a francba lehet valaki olyan szerncsétlen nyomorult, hogy a porcelánra ül, ha előtte nem hajtották le az ülőkét????"


Nem hiszem,hogy emiatt bárki is szerencsétlen nyomorult lenne...Gondolkozzál már kicsit mielőtt sértő dolgokat vágsz mások fejéhez!

2013. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!