Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekednek a nők a wc...

Miért veszekednek a nők a wc ülőkén?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem :D miért vitatkozik majdnem minden nő a párjával hogy nem hajták le?:D ugyan annyi a nőnek visszahajtani mint a férfinek fel. Nálunk anyu sosem szólt érte apunak. 16/L
2013. nov. 2. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Nő vagyok és én sem értem ezt... Mondjuk nálunk alapból le van csukva a vécétető, így használatkor mindenkinek van egy fel és egy lehajtás...
2013. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Ezt én sem értem. :-D Engem se zavar. Kár ezen hisztizni. 20/l
2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Én sem értem... nálunk sem téma ez. Tudod, vannak ilyen nők, akik szeretnek irányítani...
2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk ez sosem volt gond... Ngyszüleimnél is le van hajtva, aszüleimnél is, mindig le volt, és nálunk sincs sosem fel hajtva...

Igazából nem értem a problemát, mert sosem kerültem szembe vele

2013. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk még szörnyebb a helyzet. Mi 7en lakunk itt, és többnyire a férfiak nem hajtják fel, szóval totál körbehugyozza némelyik. Aztán ha megyek pisilni ott nézegetem hogy kell e előtte törölgetnem vagy sem... Hihetetlen nagy öröm.
2013. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha felhajtva marad akkor terjednek kifele a csatornában levő szagok.

Én férfi vagyok, és egyébként otthon mindig lehajtom, nyilvános helyen meg hozzá nem nyúlnék.

Aztán mindenki úgy használja ahogy akarja, engem nem nagyon érdekel, én se szólok senkinek ezért.

2013. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert a férfiak vagy összepisilik, vagy nem hajtják fel.
2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van a dologra egy teóriám. Azért egyszerűbb a férfinak hajtogatni, mert a férfi szembeáll a vécécsészével, míg a nő háttal van neki. Nagyobb mosdónál talán nem jelent gondot, de nálunk a mosdó egy kicsike zug. Csak akkor marad felhajtva az ülőke, ha anyukám takarítja ki a wc-t, ő valahogy mindig elfelejti visszahajtani. Viszont olyankor én mindig "beleülök" a wc-be, mert amikor bemegyek, nem nézek rá, periféria, és nem látom, hogy fel van hajtva. És akkor sikítok, mert nagyon rossz érzés beleborulni a wc-be.
2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Mert ha nincs probléma a nők kreálnak egyet. Ilyen ez is.
2013. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

"ugyan annyi a nőnek visszahajtani mint a férfinek fel"


Nagyon okosan hangzik, de valójában nagy butaság.

Aki felhajtja a WC-ülőkét, az le is tudja hajtani, és le is tudja húzni a WC-t maga után. Ha viszont nem teszi (és ez nem véletlen vagy egyszeri eset), akkor ezzel nem csak a saját trehányságát plakátolja ki, hanem az önzését is, mert elvárja a másiktól, hogy az pakoljon és takarítson utána.


Lehet, hogy nálatok anyukának evidens, hogy apuka után ganajoz, és rabszolgamód kiszolgálja, de a legtöbb normális családban ez nem divat.

2013. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!