Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a páromtól. Mit...

Elegem van a páromtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma voltunk babaholmikat vàsàrolni. 70-80%-os akciók voltak aminek nagyon megörültem. Megkèrdezte minek kell 2 fèle babaolajat venni, ès csodàlkozott hogy mièrt ilyen dràga. Bio sampont, babaolajat vettünk. Meg volt sèrtõdve minek kellett megvenni ilyen koràn a kisàgyat, pelenkàzószekrènyt. Szeretnèk venni mellszívót, megkèrdezte a pàrom minek. Pènzkidobàs. 4-11-ig dolgozik, elvàrja tõlem èn csinàljak mindent. Megkèrtem porszìvozzon fel, rre azt mondja: Nem a fèrfiak dolga. Beszèlni nem lehet vele. Nem szeretnèk ideges lenni a baba miatt. Szedek terhesvitamint, arra is azt mondta pènzkidobàs, mert mi kocsira gyûjtünk.

18 hkm


2013. okt. 30. 20:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

egyrészt igaza van párodnak, felesleges olyan dolgokat venni amit nem biztos hogy használni fog. Viszont úgy könyebb ha havi szinten vesztek a babának dolgokat. pl. ruhát, amit biztosan fog használni, de ne egyszerre 10 db-ot.

Vehetsz neki zoknit, harisnyát, sapit. nem drágák, és tuti hogy lesz haszna, mert lássuk be amikor szülsz még nem lesz meleg. Ha megvan már milyen pelust fogtok használni, vehettek egy zacsit akcióból. Egy orrszívó sem rossz ötlet, ugyanis akármekkora a gyerek, ha beteg lesz, használni kell. Igazából a pelenkázószekrényt nem tudom miért oly fontos. ruhásszekrény ok, de pl. én a pelust, popsitörlőt krémeket a kiságy egyik felébe tettem. és nem volt külön szekrény, vagy tároló neki, az valóban pénzkidobás volt. HA otthon vagy, igaza van párodnak abban hogy a takarítás,mosás főzés a Te dolgod, viszont ha Te is dolgozol, ő is besegíthet, max. hétvégén ha nincs munka.

Egyébként én mikor terhes voltam lányommal, itthon voltam, nekem természetes volt, hogy én csinálok mindent, nem vártam páromtól el hogy munka után takarítson, de segített magától is. Sőt, 8 hónapos terhesen én vágtam télen a fát fel. és nem sértődtem meg :)

Szóval ami nagyon fontos a babának és tuti hogy használni fogja, aprajánként meg lehet vásárolni, de ami felesleges és nem biztos hogy lesz haszna azon kár is veszekedni. úgyis akkor fogjátok látni mi kell a kicsinek,ha megszületik. és lehet párod akkor már nagyobb lelkesedéssel megy veletek. türelem. ő is aggódhat hogy milyen apa lesz...:)

2013. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%

"Utolsónak igaza van. A párod dolgozik meg még ő is takarítson?"



Ez most megint olyan, hogy akkor ő dolgozik és semmit nem kell otthon csinálnia?


Lehet, hogy kiforgattam a szavaid de nekem így jött le.

Nem tudom mi a párommal úgy vagyunk, hogy felváltva kelünk fel a kicsinkhez ha sír. Hiába dolgozik ő mondta mert látszott rajtam, hogy eléggé elfáradtam már. Ott volt a főzés, mosás, takarítás + a baba. Így ő is besegített.

Nem én kértem rá. Szerintem ez a normális ha a párok itt is figyelnek egymásra. És nem az anya nyakába zúdítani a háztartást + gyereknevelést.

2013. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
47%
Igen ez pont olyan. Ha már egyszer én keresem a pénzt elvárom hogy a házimunkát ne nekem kelljen csinálni. Legalábbis nálunk ez így működik.
2013. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%

kedves 24, mi a jó fenéből gondolod, hogy minden nő hülye, és csak otthon van. Elárulom, hatalmasat fogsz csalódni, több nő megy felsőoktatásra, mint pasi. A következményeket talán magad is kitalálod.


Én sem azért tanultam, hogy otthon toljam a porszívót...

És a párom is diplomás, fel sem merül benne, hogy háztartási alkalmazottnak nézzen. ki mint vet, úgy arat. Hülye nőknek hülye pasi jár, aki azt hiszik, hogy bármire joguk van, mert himilimbi lóg a lábuk között!


És lehet lepontozni :D

hajrá, kis prolik :)

2013. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 25-ös! A kérdező szerintem nem egy többdiplomás értelmiségi, már csak a kérdésfeltevésből és a stílusából ítélve gondolom. Meg, ha ő is dolgozna, nem azt írta volna, hogy a párja 4-11-ig dolgozik, hanem azt, hogy ő mettől meddig, ezzel szemben a párja csak 4-11-ig dolgozik. De, miután semmire nem reagált, így ezt már nem tudjuk meg.

(egy többdiplomás, harmadik gyermekét váró 15 hkm)

2013. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
76%
szakadok az ilyen embereken, mindenki írja mától oda h hányadik hetes kismama és h hány diplomája van, még ha a válaszhoz semmi plusz információt nem is tesz hozzá, dicsekedjünk :)
2013. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Szakadjál nyugodtan, de ehhez a válaszhoz hozzátett plusz információt!
2013. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%
Ja, 27-es: Igen dicsekedjünk! A diplomáimért én tanultam rengeteget, a gyerekeimet meg én "csináltam". Mindenki azzal dicsekszik, amire büszke. Én arra amit elértem, és te?
2013. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
25%

én válaszolok a kérdésekre, mert ez egy ilyen oldal, és nem a büszkeségeimet sorakoztatom fel, elég ha én tudom h sikeresen csináltam x gyereket vagy sem, de a kérdezőt ez fikarcnyit sem érdekli.

Fent már leírtam a véleményem különben a kérdéshez, többet kívánok itt vitázni sehány hetes kismamával, mert ezzel csak tele spameljük a kérdező eredeti kérdését

2013. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!