Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tart most az életed?

Hol tart most az életed?

Figyelt kérdés

Mi az, amit elértél, mi az, amit még szeretnél?

Korod és nemed is légyszi :)


2013. okt. 28. 23:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

2 iszonyatosan jo, tehetseges gyerek! Turhetoen mukodo hazassag (en boldogabb vagyok benne, mint a parom.) 2 diploma, adossagmentes haz, kocsik. 2 ev aranytartalek a bankban. Teljesen sinen vagyunk. Nagyobbat futottunk, mint amennyit en elvartam volna magunktol.


Amit szeretnek:

1.) eletrevalobb sracokat nevelni, mint amilyen en vagyok

2.) a paromat valahogyan kimozditani a csigahazbol. Tamogatni barmiben, amiben szeretne kiteljesedni.

3.) a ceggel eljutni 10 alkalmazottig

4.) tovabb tanulni. (certificatek es felsofok)

...

100.) kockakat a hasamra!!! ;D


39F

2013. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, tanulok még. Nem tart ott az életem, ahol szerettem volna, mert azt hittem, hogy ennyi idősen már meg fognak oldódni a problémáim, de még mindig nyakig bennük vagyok és még mindig nem történt meg az az áttörés, amiről mindig is álmodoztam. Egyelőre ez a célom, hogy végre összeszedjem magam, utána majd jöhet a többi. Amúgy ezek az álmaim: normális munka, normális fizetéssel, ahol azt csinálom, amit szeretek, vagy legalábbis valami olyasmit, amit nem gyűlölök. Család, ház, kutya, gyerek. Nyugalom, boldogság. Ennyi.
2013. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

29 éves férfi vagyok.

Diplomám van, olyan, amit mindig is szerettem volna, sikerült elérni. + a felsőfokú angol nyelvvizsga.

Jelenleg (több éve) Oroszországban dolgozok, Moszkvától nem messze, iszonyat jól keresek, többet havonta, mint ami egy átlag magyar család éves bevétele. Ez eddig oké is. Van itt kint lakásom, kocsim, de nagyon egyedül vagyok, hiába a pénz... Vannak haverok, de azért az nem ugyanaz. Szeretnék egy feleséget és gyerekeket minél előbb :)

De az orosz lányok nem az igaziak, nekem egy magyar menyecske kellene :)

Jövőre megyek haza egy kicsit több időre, jó lenne valakit megismerni akivel boldogan élhetnék.

Más vágyam nincs is.



És Te, kedves kérdező?? Te is mesélj :)

2013. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32 éves nő vagyok .Büszke vagyok arra ,hogy stabil boldog párkapcsolatban élek 11 éve ,nagyon büszke vagyok a 8 éves kislányunkra ;-) .Nincs saját lakásunk ,albérletben élünk ,de nem bánkódom miatta . A férjem külföldön dolgozik,azon vagyunk ,hogy minél előbb új életet tudjunk tudjunk kezdeni kint ! Ez a legfontosabb mostanában .
2013. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Hát én mindig is elég céltudatos ember voltam, szóval mindig van kb. 1000 célom, amit szeretnék.

De a legfontosabbak többsége már teljesült.

Egyetemre járok levelezőn, másodéves vagyok azon a szakon, amit mindig is szerettem volna és ami nagyon érdekel, szóval most talán az a legfontosabb az életemben, hogy ezt el is végezzem.

Mellette dolgozok. Jó a fizetés, de a munka nagyon nem tetszik, csak muszájból járok be, másik célom most találni valami jobbat, ami legalább egy kicsit jobban tetszik :)

Van párom, akivel 1.5 éve vagyunk együtt, kívül-belül mindig ilyen pasit akartam magamnak, soha nem tudnék már nélküle élni. 2 hónapja lakunk együtt a fővárosban (ezzel teljesült is életem eddigi legnagyobb vágya mert idáig egy 500 fős faluban laktunk, amitől minden nap rosszul voltam) albérletben, nagyon szép kis lakás jó árért, jól elvagyunk :)

Hosszabb távlati terv, a saját lakás vásárlás. Van LTP-nk, ami nemsoká lejár, de meg akarjuk még pár évvel hosszabbítani, hogy több pénzt kapjunk. Szeretnénk majd babát is idővel, pár év múlva :) Illetve nekem még gyerekkorom óta nagy vágyam, hogy eljussak az USA-ba.


20/N

2013. okt. 29. 11:51
 26/32 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok.

Amit elértem: egy szakma, amit szeretek, de munkám még nincs. Van egy boldog párkapcsolatom, igaz, még friss, de szeretjük egymást.

Amit szeretnék: munkát találni, megtanulni bánni a pénzzel, gyűjteni a fogszabályzóra. Ha lesz szabadidőm, kutyát tartani, azt pedig kiválóan szocializálni. Távolabbi tervek egy esetleges költözés, szülőtől való végleges leválás, de ehhez az kell, hogy viszonylag jól kereső állásom legyen.

Kölyökkoromban egyetemista szerettem volna lenni, és állatorvoslást szerettem volna tanulni. Sajnos a lusta természetem megunta a tanulást, így "csak" egy szakmám van, remélem abban sikerül előrelépkednem idővel.

2013. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Van egy stabil munkahelyem, imádok ott dolgozni, emberekkel foglalkozni. Habár nem fizetnek túl, de hát ez a magyar egészségügy... Be szoktam segíteni a családi vállalkozásba is ha van időm. Apám szeretné, ha jobban kivenném a részemet belőle, de valahogy ez nem az én világom, hiába lehetne vele sokkal többet keresni. Van nyelvvizsgám, aminek nagyon örülök, és remélem egyszer hasznát is veszem. Nem költöztem el otthonról, de elég nagy a házunk, van egy egész szint ami csak az enyém. Vannak barátaim, akikre mindig számíthatok.

Mindig azt hittem, hogy ennyi idősen már férjnél leszek, talán 1 gyerek is lesz már. Ehelyett van egy 8 éves haldokló kapcsolatom, ahol ennyi idő alatt semmilyen előrelépés nem volt, úgyhogy szerintem pár napon belül pont kerül a végére.

Remélem egyszer megtalálom azt az embert akivel boldog lehetek, családot alapíthatok.

Szeretnék valamit még tanulni, habár még nem tudom mi lenne az ami jobban érdekel, mint a jelenlegi munkám.

28/N

2013. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Frigg ***** válasza:

23 éves nő vagyok. Régi nagy álmom vált valóra azzal, hogy Amerikában élek. Férjem amerikai :) Van egy angol és egy német nyelvvizsgám. Sikerült olyan személyekkel is megismerkednem, barátságba kerülnöm, akikről soha nem gondoltam volna, hogy lehetséges. :)

Amik a céljaim, vágyaim, álmaim: egy saját, közös ház a férjemmel (jelenleg szüleivel élünk). Két gyerkőc, egy fiú és egy lány (vagy ikrek, vagy kis korkülönbség). Az angol nyelv anyanyelvi szinten való elsajátítása. Egy jól fizető állás, hogy megalapozzam a későbbieket: jogosítvány, autó.

Szeretnék tetoválóként vagy piercerként dolgozni, esetleg saját szalont nyitni. Valamint szívesen foglalkoznék állatokkal is. Nagyjából ennyi :)


23/N

2013. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Wow utolsó .... szabad kicsit irigykedni ;-) ?
2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Frigg ***** válasza:
Hét, ahogy érzed ;) Bár itt sincs amúgy kolbászból a kerítés, és sokkal nehezebb, mint mondjuk 10-20 évvel ezelőtt. Vannak problémák (most a kormánnyal volt pár hétig), mint minden más országban, de összességében nagyon boldog vagyok, hogy itt élhetek. Annak ellenére, hogy ez már nem az a bizonyos "Amerikai Álom", amire mindenki gondol, én úgy érzem, hogy ez egy remek döntés volt a részemről :)
2013. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!