Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tart most az életed?

Hol tart most az életed?

Figyelt kérdés

Mi az, amit elértél, mi az, amit még szeretnél?

Korod és nemed is légyszi :)


2013. okt. 28. 23:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok

Amiket eddig elértem: LEdiplomáztam egy jó egyetemen, férjhezmentem, elkezdtem dolgozni, először nem a szakmámban, aztán most augusztus óta a szakmámban. Nagyon szeretem a munkám.

Amit még szeretnék: Egy gyereket és utazgatni:)

2013. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tartok ott, ahol kellene, pedig álmom az van bőven, de talán már ki is futottam az időből...


28 éves nő vagyok, otthon élek a szüleimmel.

Dolgozom, de minimálbért kapok, szóval még a saját magam eltartására sem elég.

Van viszont diplomám, OKJ-s végzettségem, két felsőfokú nyelvvizsgám, szakmai nyelvvizsgám, nagyon jó külföldi érettségim és harmadik idegennyelv tudásom is - ezeknek örülök, cél volt mindegyik.


Szeretnék Amerikában élni, jól fizető állással, és sokat utazni.

2013. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

28 eves no vagyok.

Elvegeztem egy fosulit,kozepvezetoi beosztasban dolgozok,boldog hazassagban elek.Van egy kisfiam,sajat lakasunk,egy uj es egy hasznalt autonk,kulfoldon elunk.A magyaron kivul 3 nyelven beszelek kivaloan,sokszor ugy erzem a magyarnal is jobban,amibol sajnos folyamatosan szukul a szokincsem.

Amit az elkovetkezo 5-8 evben szeretnek elerni: felsovezetoi beosztas/nagy cegnel kozepvezetoi,meg egy egyetem/foiskola elvegzese itt kulfoldon,kertes haz,meg egy gyerkoc:) Ezek lennenek a fontosabbak,aztan meglatjuk,hogy mi sikerul belole,vagy sikerul-e egyaltalan valami:D

Mindenesetre mar az eddigiekkel is boldog vagyok:)

2013. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Most lettem 21, 19 évesen végeztem a gimivel (ötosztályos), egész jó érettségivel, utána egy éves OKJ-re mentem, azalatt pedig megcsináltam egy középfokú német és egy felsőfokú angol nyelvvizsgát (nem gyengéket, hanem nehezeket, azért csak ilyen "későn"), jelenleg pedig Bécsbe járok ki nyelvtanfolyamra, aminek decemberben lesz vége. Tavasztól pedig megyek az Uni Wienre és fordító vagy tolmács szeretnék lenni:) Az ottani évek végére pedig jó lenne az angol és német mellett oroszul és olaszul is megtanulni:)) Van barátnőm aki velem egyidős és lassan végez (itthon) az egyetemmel, de nem igazán zavar a dolog, még nem hinném, hogy el lennék késve + szerintem jó szakmát választottam:)
2013. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

23/l


Jelenleg sehol. Eléggé megállt az utóbbi 2 évben. Tervbe van véve egy költözés pár éven belül, de azt még nem tudom, hogy külföldre, vagy maradok itt.


Szeretnék még tanulni, de jelenleg nincs rá pénzem, szóval most eléggé pangás van.


Amit szeretnék: költözés (mert ez a környék megöl), aktív életmód bevezetése, tanulás, olyan munka, amit szeretek, kutyatartás/nevelés/képzés. Kb. ennyi a nem túl hosszútávú cél.

2013. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

23 éves nő vagyok, jelenleg itt tartok:

- biztos állás, amit szeretek

- munka mellett csinálom az egyetemet, júniusban fogok államvizsgázni (plusz nyelvvizsgákra készülök)

- stabil párkapcsolat, együtt élünk saját lakásban


Jó úton haladok, hogy minden megvalósuljon, annyi, hogy az egyetemet előbb szerettem volna befejezni, azaz jó lett volna ha nem kell halasztanom. Amit még szeretnék: egyetem után még egy tanfolyamot elvégezni, a párommal esküvőt, gyerekeket, külföldi nyaralásokat stb. :)

2013. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%

37/N


3 gyerekem van,férjnél vagyok, diplomám (tanári), munkahelyem (gimnázium), hiteles házunk Budapesten. Szeretném, ha hónap végén nem kellene kirázni a pénztárcát, és lesni, mi van benne. Szeretném tudni taníttatni a gyerekeimet. Szeretnék a férjemmel megöregedni, és szeretnék egy kicsit kettesben is elmenni vele ide-oda, szóval azt, hogy ez ne okozzon gondot.

2013. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én 15 éves lány vagyok, szóval én is még sokmindent szeretnék :) Közgazdasági szakközépiskolába járok, szeretném elvégezni és érettségit szerezni, majd szeretnék egy angol nyelvvizsgát szerezni, ha már 9 éve tanulom az angolt...:) Utána szeretnék főiskolát is végezni, lediplomázni majd egy stabil jó állást kapni amiben nem is kell megszakadni és elég fizetést is kapok...majd egy jó férjet és 2 gyereket és egy szép nagy családi házat :$$ :) de ez még odébb van..:) :$
2013. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%

26 éves vagyok, nő.

Sok vágyam volt, amik egy része valóra vált már. Elköltöztem otthonról, férjhez mentem tavaly. Van egy jónak mondható munkahelyem, legalább is jobb, mint az eddigiek. A férjemnek is van egy ha nem is jó, de állandó munkahelye. Most albérletben élünk, de épp pár napon belül indítjuk a LTP-t, hogy 6 év múlva vehessünk egy saját kuckót, ha hitelre, de akkor is sajátot. Amire vágyunk még ezen felül az egy gyerek. Ehhez az kell, hogy én lefogyjak, rajta vagyok, legalább is remélem, hogy egy éven belül sikerül :) maximum 2.

Ezen felül vannak még vágyaim, utazgatni, jobban bejárni Magyarországot.

2013. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
22 vagyok, elvégeztem egy főiskolát, van egy nyelvvizsgám, egy 5 éves párkapcsolatom. Szeretnék még egy nyelvvizsgát, munkát, lakást közösen a párommal, esküvőt, gyerekeket. Csak az általános dolgok. :) Nyilván egyébként mindig van valami plusz, ami bejön az ember életébe és szeretné megvalósítani.
2013. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!