Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tart most az életed?

Hol tart most az életed?

Figyelt kérdés

Mi az, amit elértél, mi az, amit még szeretnél?

Korod és nemed is légyszi :)


2013. okt. 28. 23:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Korom 42 éves /nő


Álmom nem volt nagy, csak annyi, hogy legyen 2 gyerekem, boldog házasságban éljek, legyen munkám amit szeretek, és Budapesten(tősgyökeres budapesti vagyok) legyen egy saját lakásom(akár panel)

Ehhez képest

elvált vagyok, de ma már boldog kapcsolatban élek. 1 fiam van, több gyerekem már nem lesz. Nincs Budapesten lakásom, még panel sem. Viszont Angliában élek, van munkám, megtanultam motorozni, búvárkodni.

Amit még mindig szeretnék. Valahol egy saját lakás, és eljutni Afrikába. Nem nagy vágyak, talán egyszer sikerül..

2013. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Semmit. :( Amit eddig szerettem volna, abból semmit.

Nem sok: rendes munka, rendes társ, nyelvvizsga (na talán ez most pipa lesz :) )

De "csakazértis" bizakodom! ;)


26/n

2013. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Azt csinálom, amit szeretek, magam ura vagyok, ezt szeretném a jövőben még jobban felépíteni. Egy saját lakást akarok még venni, más nincs tervben. Családot nem szeretnék, utazni akarok a világban, ameddig tudok.
2013. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
nem sokat értem el, de fiatal vagyok és még tanulok, szóval... és még nagyon sokat szeretnék elérni....
2013. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg álmom volt amik egy része megvalósult de a nagy része nem , tulajdonképp dolgozok rajtuk csak lassan haladok de legalább valami életet lehel az életembe:)
2013. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

31 éves nő


Mit értem el?


19 éves korom óta dolgoztam


Kicsi korom óta nagyon szerettem volna utazgatni.


Voltam kint 2 hónapot a kedvenc arab országomban.


Többször bejártam Tunéziát, Egyiptomot, Törökországot, Izraelt,Spanyolországot.


Nekem ez okozta a boldogságot.

2013. okt. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok még, nem sok mindent értem el, de sok célom van.


Amiket akartam, és sikerült: nyelvvizsga, sikeres felvételi a Színművészetire, boldog család, sok igaz barát, mély kapcsolatok


Amiket még szeretnék: sikeres karriert befutni a színházban, sokat utazni, megtanulni gitározni és zongorázni, jól fényképezni, egy szerető társat, két gyereket, saját lakást Budapesten, hosszú, boldog életet :)


21 éves vagyok most, remélem, minél többet valóra tudok váltani ezek közül. Szerencsés embernek mondhatom magam, idáig nem igazán volt kudarcom, kivéve szerelmi téren, de hát az... hagyjuk :)


21l

2013. okt. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Amit elértem: felsőfokú szakmai végzettség, boldog házasság, stabil munkahely (remélem :-)) ahol nem kell megszakadni, hitelmentes lakás, hitelmentes 15 éves jappán autó, és olyan családi háttér, amire mindig számíthatok - cserébe persze én is mindig állok rendelkezésükre, ez így korrekt.


Ami a nagy vágyam: szeretnék egy egészséges kislányt. Szeretnék akkora tőkejövedelmet, hogy csak akkor kelljen dolgoznom, amikor jólesik, minden időmet hobbira vagy családra fordíthassam, és ne kelljen a boltban az árcédulákat néznem.

Szeretnék egy igazán nagy autót, pl. egy régi V8-as amerikai kabriót, vagy egy lakóbuszt, amivel bejárhatom az országot, esetleg Európát, ha kedvem tartja.

Továbbá megfogadtam, hogy egyszer teljesítem a Cesky Krumlovi vízi maratont Stand up paddle boarddal :-)

2013. okt. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 26/F
2013. okt. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%

21 vagokj de még a középiskolátse végeztem elóxDDDD


xDD

2013. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!