Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek egyéjszakás kalandból lett házasság? Hogyan alakult? Egyáltalán létezik ilyen? Vagy kevés erre az esély?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemő lányom volt éppen, és túl voltam egy hatalmas csalódáson. Így nem akartam senkitől semmi komolyat. De, voltak vágyaim. Úgy voltam vele, hogy miért nyomnám el őket, hiszen akkor már semmi mást nem akartam a férfiaktól, nem akartam mostohát a kicsimnek. Volt egy férfi, a megismerkedéstől kezdve nem kellett sok idő, és az ágyban kötöttünk ki. Meg is mondtam neki, hogy nálam mit várhat. Látszólag belement. Majd utána esett le, hogy milyen szívós küzdelmet folytatott a szerelmemért, és hogy együtt legyünk.
2013. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Azóta már 12 éve vagyunk most várjuk a 2. közös babát.
2013. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ismerek egy ilyen párt. egy éjszakának indult, de aztán kiderült, h nagyon összeillenek szellemileg is. már asszem 6 éve együtt vannak, jegyben járnak, közös otthonuk van.

imádom mindkettőjüket, a lánynak ez volt az első és utolsó egyéjszakása, szóval nem a ribi kategória.

2013. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!