Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek egyéjszakás kalandból lett házasság? Hogyan alakult? Egyáltalán létezik ilyen? Vagy kevés erre az esély?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem. Létezik ilyen.
2013. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk egy éjszakás kalandnak indult, majd folytatódott, de csak kaland szinten.


Rövid időn belül szerelem lett belőle. Több mint egy éve vagyunk házasok, most várjuk első gyermekünket.

2013. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
33%

Én két csoportra bontom a nőket.

Az egyik csoport a ri...ncok csoportja. A másik pedig a többiek csoportja.

Az első csoportba tartoznak nyilvánvalóan azok a nők akik benne vannak az egy éjszakás dolgokban. Ezek szexre tökéletesen használhatók, de másra nem. Ezeknek a szememben semmi értékük nincs! Használod aztán eldobod mint egy taknyos zsebkendőt. Így nyilvánvalóan szóba sem kerülhet komoly kapcsoltra egy ilyen. Komoly kapcsolatra igaza nő kell.

És itt jön a második csoport! Az olyan nők akiknek udvarolni kell, akikért küzdeni kell. Akiknek van tartásuk! Ők az igazi nők, nem azok akik odadobják magukat. Őket lehet tisztelni és becsülni! Az egy éjszakás tyúkokat nem lehet!

2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Harmadiknak teljesen igaza van. Az ember teljesen máshogy keres egy társat az élete végégig,mint egy nap erejéig.
2013. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

(3) Mennyire nem ismered az életet, és milyen ostoba maga az egész gondolatmeneted. Mindezt azért, mert soha életedben nem élhetted át, azt amiről már sokak meséltek.


Örülök, hgy az internet lehetővé teszi, hogy az ilyeneket csak simán átlehet lépni egy portálon, mint a személyed.

2013. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Második vagyok!


Abban igaza van a negyedik válaszolónak, hogy nem így keresel társat egész életedre. Én sem terveztem a társkeresést. Egyszerűen szórakozni akartam. Nyugodtan ítéljetek meg negatívan, én sem vagyok büszke magamra.


Nem hiszem, hogy ri.anc lettem volna, bár saját magát az ember mindig pozitívabb színben tünteti fel.


Viszont a férjemmel hiába nem akartunk egymástól semmit (eleinte), de elkezdtünk, beszélgetni, megismerni egymást. Randíztunk, volt udvarlás virág és ajándékok. Igen a sorrend hagy "némi" kívánnnivalót maga után.


Tudom, hogy nem ez az általános és a normális, de nekünk bejött. Nagyon boldogok vagyunk együtt már több mint 5 éve és nagyon reméljük, hogy ez még legalább 80 évig így is marad:)


AMúgy meg bízom benne, hogy a gyerekeink nem úgy választanak majd párt maguknak ahogy mi tettük. Viszont a mi életünk így alakult, nem tudjuk visszacsinálni, meg persze nem is akarjuk.


Viszont nem kéne most együtt lennünk csak azért, mert nem a hagyományos és társadalmilag elfogadott módon ismertük meg egymást?

2013. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi munkatársak voltunk a férjemmel, néha beszélgettünk, tehát nem voltunk vadidegenek, mikor sor került köztünk arra a bizonyos egyéjszakás kapcsolatra. Aztán ő felvetette, hogy ismételjük meg. Utána már ment minden magától, jobban megismertük egymást és egymásba szerettünk. Öt éve élünk együtt, ő a legcsodálatosabb férj, amit egy nő kívánhat magának. Nagyon válogatós vagyok, sokat adok egy kapcsolatban, de sokat is várok, nem értem volna be kevesebbel, de azt nem hittem volna, hogy egy kaland útján találom meg az igazi társat az életben.


Ettől függetlenül azt mondom, hogy kevés az esély az ilyesmire. De létezik.

2013. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jégtánc ***** válasza:
75%
9 éve vagyok együtt a párommal,chaten ismerkedtünk meg .Hétvégi kalandnak indult anno.21 hónapos lesz a közös gyermekünk,két hét múlva esküvő.
2013. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi kapcsolatunk is egyéjszakásnak indult,már hét éve "csak még egy éjszakás":D A második gyerekünket várjuk,és már házasok is vagyunk egy ideje...

Egyikünk sem akart semmit a másiktól,aztán rájöttünk,hogy jóval több ez köztünk,mint egy kaland..

Kb. fél év telt el az első éjszaka és aközött,hogy végre mi is kimondtuk egy pár vagyunk,a közeli barátaink ezt már hónapokkal előtte így gondolták:)

Szóval nem lehetetlen,de nem is hiszem,h ez az általános..

Aki meg két csoportra osztja a nőket...Drága,azért nem dobnál ki senkit az ágyadból ilyen helyzetben szerintem...És hidd el,annak a nőnek,aki belemegy veled egy ilyenbe te sem jelentesz semmit,csak ő nem olyan "kemény legény",mint te,hogy lefekszik veled,majd elhord mindennek...Hanem tisztában van azzal,hogy nem élete párját keresi benned,csak van néhány önfeledt órátok együtt,nem bonyolítja túl a dolgot..

Szerencsémre mikor én éltem így,sikerült hozzám hasonló gondolkodású hapsikkal összeakadnom,nem pedig olyan korlátoltakkal,akik szerint attól nő egy nő,hogy kéreti magát..

Nem úgy indul egy ilyen kaland,h "hellószia,d.gunk?"de ha úgy alakul a dolog,mi értelme van megjátszani magát az embernek???

2013. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem egyéjszakásnak, de egy kalandnak indult. Egy hosszú kapcsolat után szakítottam, nem akartam semmi komolyba bonyolódni.

Házasság és két gyerek lett belőle.

2013. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!