Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves bisex lany vagyok....

14 eves bisex lany vagyok. Lassan egy eve. Es anyam mar kezd gyanakodni, de szerintem megolne ha megtudna en meg belehalnek ha csalodnia kellene bennem. Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 22:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
4%

14 évesen?? ez komoly??? hát én nem tudom, hova 'fejlődik' ez a világ...


Én is csókolóztam már lánnyal, sőt, több is volt, de hogy 14 évesen nem jelentettem volna ki, hogy biszex vagyok, az is fix...

2013. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
64%
Én 14 évesen azt sem tudtam, létezik a biszex kifejezés, nem hogy azt, mit jelent. A kérdező után szabadon: Szerintetek most mit tegyek? :P
2013. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
62%
Tizenéves korban még mindenki keresi a saját szexualitását, ilyenkor a legtöbben mindkét nem iránt éreznek vonzalmat, ez teljesen normális, senki nem jelenti be otthon, később pedig majd letisztul, hogy melyik nemhez vonzódik. Mondjuk ez olyan 16 - 18 éves kor. 14 évesen még nagyon nem kellene ezzel foglalkoznod, saját magaddal sem vagy még tisztában, nemhogy a szexualitásoddal.
2013. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ha 18-19 évesen is vonzódsz mindkét nemhez fizikailag is sőt,kapcsolatod is lesz mindkét nemmel akkor mondhatod,hogy biszex vagy egyelőre,csak a horomok játszadoznak veled
2013. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet valaki egy éve biszex? Most akkor az vagy nem?
2013. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!