Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves bisex lany vagyok....

14 eves bisex lany vagyok. Lassan egy eve. Es anyam mar kezd gyanakodni, de szerintem megolne ha megtudna en meg belehalnek ha csalodnia kellene bennem. Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 22:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
ha megöl abba is belehalsz
2013. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
14%
Én megmondanám.Engem nem zavar az ilyesmi mert nem te tehetsz róla ilyen vagy.Anyád pedig háát lehet hogy meglepődik de akkor is a lánya vagy és szeret.Szoval bátorság:)
2013. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem várj még a coming outtal :) És mivel biszex vagy, megvan annak az esélye is, hogy fiúba szeretsz bele :) Az a baj, hogy főleg az idősebb korosztály, tisztelet a kivételnek, nehezen fogadja el azt, ami egy icipicit is eltér a megszokottól. Így minek hergelni anyukádat, főleg, hogy még csak 14 vagy...
2013. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
23%
Szerintem ha már úgyis gyanakodik el kéne neki mondanod, mert örökké nem titkolózhatsz.Egy idő után nagy frusztráltsághoz fog vezetni vagy már lehet, hogy az.Erről nem te tehetsz ezt meg kell értenie, és elfogadni, hogy te kicsit más vagy!Persze nem tudom milyen az anyukád, de előbb vagy utóbb meg fog békélni. :)
2013. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

"szerintem megolne ha megtudna en meg belehalnek ha csalodnia kellene bennem"

Ez a mondat eléggé kipréselte az agyam.

2013. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%

Attól tartok, hogy téged a kíváncsiság vezetett a biszexualitás felé, mert azt hiszed, hogy most ez a divat, ez a "trendi". Ne higgy a liberális szédelgőknek!

Sok fiatalnál komoly lelki traumát okoz később, hogy ilyen kalandokba hagyta magát sodorni, mert elhitte, hogy ez normális.

Nem!

A normális az, amilyennek a világot a Jó Isten, vagy ha nem vagy vallásos, akkor számodra a Természet megalkotta: egy nő és egy férfi szerelméből fogan az élet.


Minden, ami nem ezt szolgálja: természetellenes.

2013. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Elég korán felvilágosodtál a nemi hovatartozásod helyéről. Várj még egy kicsit , hogy eldöntsd, hova tartozol.Meg fogsz lepődni, hogy mennyit fogsz még változni.
2013. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
szerintem varj meg, valtozhat a dolog. Amugy az emberek nagyobb szazaleka (lenne) kepes kielegito szexualis egyuttletre mindket nemmel. De hogy kibe tudsz szerelmes is lenni az mar mas teszta. En is biszexualis vagyok, de igazabol nem volt tema otthon a szexualis beallitottsagom sose. Noverem is biszexualis amugy es tole se kerdeztek a csaladba hogy kivel mit. En is voltam lanyokkal is, de sose lettem es szerintem nem is lehetek mar szerelmes nobe es boldog hazassagban elek. 30n
2013. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%

"a Jó Isten, vagy ha nem vagy vallásos, akkor számodra a Természet "

És a természetvallásokkal mi van???

2013. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Volt már kapcsolatod lánnyal, vagy úgy egyáltalán bárkivel?

Ha a válasz nem, akkor várj még. És persze első körben tisztázd magadban a helyzetet, mert olyan nincs, hogy lassan egy éve biszex valaki, ez nem olyan, hogy "tavaly óta vegetáriánus vagyok"

Egyébként mire gyanakszik, milyen okot adtál arra,hogy gyanakodjon?

2013. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!