Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves bisex lany vagyok....

14 eves bisex lany vagyok. Lassan egy eve. Es anyam mar kezd gyanakodni, de szerintem megolne ha megtudna en meg belehalnek ha csalodnia kellene bennem. Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 22:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
Honnan tudod hogy bisex vagy?? 14 évesen?? Csak nem lefeküdtél lánnyal és fiúval is?? Mert ha nem akkor addig fogalmad sem lehet róla. Ha meg igen, akkor anyukád nem azért fog szégyenkezni mert bisex vagy hanem azért mert a lánya még csak 14 éves gyerek, de már a szexen jár az esze..
2013. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt bejelenteni? Egyrészt ennyi idősen még tényleg változhatnak a dolgok. Másrészt biszexként is valószínűbb, hogy egy pasi oldalán kötsz ki, a lányokról pedig csak fantáziálni fogsz, vagy kipróbálod velük.
2013. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%

14 évesen ezt egy kicsit korai eldönteni, hogy biszex vagy. Mindkét nemmel próbáltad már talán?


Szerintem várj még pár évet, hogyan alakulnak a dolgok.

Egy szinte gyerekkori kíváncsiság még nem végleges állapot.

2013. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%

6-os:

Szeresd felebarátodat...kivéve aki más?

Annyira nem értem, amikor egy elvileg hívő ember ilyeneket mond. Itt ütköznek ki a különbségek, hogy ki éli meg az igét, és ki csak bebiflázza...


Kérdező: neked kell eldöntened. Előbb-utóbb úgyis megtudja. Miből sejti?

2013. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%
"14 éves vagyok és biszex." :DD Ezen mekkorát röhögtem!
2013. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
74%
6: Embereket a jó isten ilyennek alkotott. Akkor ez is normális.
2013. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
8%
14 évesen ez miben nyilvánul meg??? Bocs, de tényleg érdekel. Hogy szoktál csókolózni a barátnőddel? Vagy urambocsá fiú hiányában még tovább is mentek?
2013. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 My Conserve ***** válasza:
100%

A 10. válasznak van igaza: amíg nem próbálod ki egy neked tetsző és normális lánnyal a pettinget, addig nem lehetsz igazán biztos benne, hogy bi vagy.


A kérdésedről az jutott eszembe, hogy a tinikről azt tartják, mindig túloznak. Szerintem te most túlzol, és ez jó. Valószínűleg az anyukád valahogy fel tudná dolgozni ezt a hírt, ha nehezen is. Főleg hogy csak bi vagy, és nem lesz-bi, tehát akár még onokája is lehet majd tőled, ha úgy hozza a sors. Ez fontos, egy szülőnek, az unokázás.


Persze te ismered a szüleidet, te tudod, hogy mennyire elvakultak, erőszakosak, stb. De gondolj bele: gyanakszik, és mégse kérdeződködik! Ez a tapintat jele. Azért a legtöbben igenis szóba hoznák a dolgot, ha zavarná őket. "Mert az én lányomból nem lesz..."


Ha elmondod neki, akkor egy jó pillanatot válassz ki erre, ne egy veszekedést tetézz vele.

2013. okt. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
Úh, hol tart a világ, 14 évesen kijelenti, hogy már egy éve biszex...
2013. okt. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egy éve biszex vagy? Előtte mi voltál? :-D

Antiszex? :-)

Jaj, reggel8-kor kezdődik az iskola, te is végre hasznosan töltöd az idődet! És nem találsz ki baromságot!

2013. okt. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!