Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat?

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
2 év 3 hónapja együtt vagyunk a barátommal, szeretjük egymást. 2 hete mondta, hogy várjam nagyon a novembert, romantikus estét akar. Tegnap meg mondta, hogy majd lehet mond valamit, de még nem tudja elmondja e. És azt hallottam egy haverjától, hogy sokat járt utána meg sok pénzt beletett és még kell is sokat. Szerintetek mit akarhat?? Én csak arra tudok gondolni, hogy el akar jegyezni, de én még ezt nem akarom, félek. L/20

2013. okt. 17. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"sok pénzt beletett és még kell is sokat. "

Hát ez tuti nem eljegyzés. Szerintem vett magának egy autót/motort, vagy ilyesmi.

2013. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem akar valamit nem magának
2013. okt. 17. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyemire számítasz? :P

[link]

2013. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kiváncsiskodj :)
2013. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sincs. Majd megtudod idejében. Ha meg nem akarsz a jegyese lenni, akkor egyszerűen mondj igent ha megkérné a kezed.
2013. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!