Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit akarhat?

Most akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk egy pár,együtt is élünk.Sokszor beszéltünk már,hogy szeretnénk babát.Páromnak már van,de azt mondja szeretne még.

Voltunk nyaralni tesómékkal,nekik van 2 gyerekük.Emlitettem páromnak,hogy x év után mi is belevághatnánk,ha minden jó lesz.Meg olyat is mondtam,hogy remélem jól lesz nevelve,erre annyit mondott,hogy tőled függ,neked kell gyerek.-nem szó szerint,de ez volt a lényege.

Na itt ledöbbentem,végül is csak ma futott át az agyamon,hogy mit is mondott.

Vajon nem is akar már babát?De miért mondogat mindig olyat,hogy lesz,meg az anyja majd unokázni fog,stb..

Este,ha haza jön melóból rákérdek,nem hagy nyugodni a dolog,ezen agyalok csak.


2013. júl. 22. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ma is ezt fogja valaszolni, akkor lehet, megsem akar babat. Szerintem kerdezz ra egyenesen, hivatkozva a korabbi beszelgetesekre, vagyis hogy a szovegkornyezetbol Te ezt szurted le, es szeretned tisztaba tenni a dolgot, mert nyitott kerdeskent motoszkal benned. Szepen, higgattan. Majd irj, mi volt:)
2013. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a pasidnak már van gyereke, elsõsorban miattad bele is menne meg nem is. Mindenesetre kérdezzél rá, hogy miért volt ez a válasza, hogy ne agyaljál rajta napokig.
2013. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is higgadtan meg kell beszélnetek ezt....
2013. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rá is kérdek,majd megirom mit mondott.Köszönöm a válaszokat.


Csak azért motoszkál ennyire bennem,mert azelőtt sose mondott ilyet és bánt egy kicsit.

De ha tényleg komolyan gondolta ezt a kijelentést,hát nem is tudom..nem akarok így gyereket szülni,hogy csak nekem kell..értitek hogy gondolom.

2013. júl. 22. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben muszáj lesz leülnötök megbeszélni a dolgokat. Gyereket akarok nem akarok manapság válóok is lehet akár. Csak tegyétek tisztába ezt minél előbb, nehogy az legyen a baj, hogy jön a gyerek és azért mentek szét, vagy azért, mert nem jön. És mindkét esetben elpazaroltatok X évet az életetekből, esélyt sem adva arra, hogy mindketten boldogok legyetek csak mással. (Ki gyerekkel ki gyerek nélkül).


Fontos: Előző kapcsolata, miért ment tönkre? Mennyi idős az a gyerek? Mennyi idős volt a gyerek mikor szakítottak a szülei? Milyen Apa a párod meglátásod szerint? Hiányolja, emlegeti? Veletek él esetleg?

2013. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem él velünk.Kicsi volt..hogy miért mentek szét?Nekem azt mondta a párom,hogy nem értették meg egymást..és párom anyukája is ezt mondta.
2013. júl. 22. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy tanácsot adhatok neked: Akármit is mond a párod, csak akkor vállalj gyereket, ha TE szeretnéd, ne hagyd magad rábeszélni... Képzeld el, hogy milyen lenne az életed egy babával és ha minden porcikád erre vágyik, csak akkor vágj bele! Ez a férfi egyszer már magára hagyott egy anyukát és egy gyereket, és élte tovább az életét( az nem derült ki, mennyire része a gyermeke életének) képzeld el ugyanezt magadnak is és ha menne és így is boldog lennél, akkor ízlelgesd a kérdést. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de egy gyermek alapvetően az anyuka életét változtatja meg gyökeresen, az apukáét kevésbé.
2013. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó.


Beszéltem a párommal, azt mondta, hogy nem úgy értette, hanem hogy én hoztam fel a témát, én mondogatom, hogy mindenképp szeretnék babát. Erre fel értette és biztosított arról, hogy ő is szeretne.

2013. júl. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!