Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy fogynia kéne?

Figyelt kérdés
Nincs extrém módon elhízva, de azért egy 10-15 kg felesleg van rajta és így nem túl csinos.
2013. okt. 13. 15:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

(Offolok én is kicsit...)

Hát persze, ha valaki szakít, az ilyen használom-eldobom típus... Az élet azért ennél bonyolultabb. Mellesleg én általában a karcsú nőket tartom esztétikusabbnak, de láttam olyan 70 kilós, egyáltalán nem magas lányt, aki ruhában is, meztelenül is nagyon szexi volt... Illett neki a kis túlsúly, még az én szememmel nézve is. Van ilyen. Kin így oszlik el, kin úgy. S számos férfinak valóban tetszik egy csinos, ápolt, enyhén husis, de még nem kövér nő. Nincs ebben semmi hihetetlen...


A kérdező anyjának esete más, mert a kérdező leírása szerint nem arányosan néz ki. Leginkább azt gondolom, amit valaki már írt, hogy nyilván ő is látja magát, ha tenni akarna, tenne... Beszélni persze lehet róla finoman...

2013. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
sokan vannak jobb híján valaki mellett. használom ahogy lehet, de nem ő az igazi. visszaélek vele s amíg tűri vele vagyok, amikor elege lesz kidobom. aztán keresek egy ujjat akivel míg rá nem jön mi a pálya addig valamennyire jó.
2013. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%

Hirtelen a 16-os válaszoló hülyesége ötlött a szemembe. :D Ismerek azért néhány duci nőt, és a többségüknek nem duci a párja, sőt nem egynek kifejezetten sportos, jóképű pasi, akik imádják a telt idomokat. Tehát ne hordjunk már itt össze sületlenségeket, akármennyire is jólesne fényezni itt magunkat, hogy mi bezzeg vékonyak vagyunk és mindenki minket sztárol. :D Meg ismerek vékony nőt is, akinek a macis pasik tetszenek. Elég korlátolt lehet, aki itt kijelenti, hogy ilyen és ilyen alakú embernek márpedig csak soványak, vagy csak izmosak, vagy csak akármilyenek tetszhetnek.


Kérdező, egy középkorú nőnek nem feltétlenül sok 10 kiló felesleg, az számít, anyukád hogy érzi magát így. Ha látod, hogy rosszul, akkor próbáld ösztönözni, hogy sportoljatok együtt, főzzetek együtt egészséges, kalóriaszegény kajákat. Már az üres kalóriák elhagyása is eredményes lehet.

De ha neki így jó, akkor tényleg foglalkozz a saját életeddel és ne őt b*szogasd!

2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
33%
33-as vagyok, azért kíváncsi lennék, mi fájt jobban a lepontozónak? A kalóriaszegény kaják és a sport, vagy hogy van olyan duci nő (és pasi is), akinek vékonyabb, helyes párja van, esetleg az, hogy ha valaki jól érzi magát a bőrében, azt nem kell rábeszélni, hogy változzon meg? :P
2013. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
30%

a kalóriaszegény kaják nekem se tetszenek


bár

pl. reggel nem eszek kalóriadus pékárút.


1 kupica pálinka

és 30 dkg szalonna


ebédre levest kihagyom. helyette pacalpörkölt kevés körettel. utána muszáj a bor mert ugye zsiros.


este már nem eszem pörköltet mert hizlal. hanem egészségesen rántott karaly sült krumpli s még saláta is. és 3 vastag szelet kenyér nehogy megnyomja a hasamat a zsir. és a feles.

2013. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
szóval én nem pontozatak le a kalória miatt
2013. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdéshez visszatérve: felnőtt emberek vagytok, mondd meg neki egyenesen, hogy szerencsésebb lenne, ha leadna némi felesleget. Már csak azért is, mert egyébként az olyan típusú túlsúly, ami főleg a hastájékon rakóik le nőknél, elvileg sok problémát okozhat! Nézzetek utána a neten, érvnek ez se rossz.
2013. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
és lehet nem is csak bapasizni akar
2013. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!