Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy fogynia kéne?

Figyelt kérdés
Nincs extrém módon elhízva, de azért egy 10-15 kg felesleg van rajta és így nem túl csinos.
2013. okt. 13. 15:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
69%
Nos, én enyhén husisabb, elvált nőként ismerkedem, és ÉN NEM AKAROK olyan pasival összejönni, akinél 10-15 kiló felesleg már kizáró ok. Tehát nem arról van szó, hogy bármilyen pasit akarok szerezni, hanem olyan pasira vágyom, aki rám vágyik... éppenséggel még felesleggel is. Ha 100-ból 99-nek nem kellek így, az egyáltalán nem zavar, mert nekem pont az az 1 kell, akinek úgy kellek, ahogy vagyok.
2013. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20%
korod?
2013. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
24%

"Tehát nem arról van szó, hogy bármilyen pasit akarok szerezni, hanem olyan pasira vágyom, aki rám vágyik... éppenséggel még felesleggel is."


Ezt az elképzelésedet majd hamar feladod, ha regisztrálsz egy társkeresőre, és meglátod, hogy nőkből ötszörös túlkínálat van. Senki nem fog egy túlsúlyos, lusta és kényelmes középkorúra várni, ha kaphat formásabbat, aktívabbat is.

2013. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
68%

# 13: Ne hidd. Fent vagyok társkeresőn, és pont hogy pasikból van túlkínálat. 10-ből kb. 5 pasi indít azzal, hogy "külsőd?", és velük már nem is akarok tovább beszélgetni. :) 5-tel elkezdünk beszélgetni, kiderül, hogy van-e közös hullámhossz, azonosak-e az elképzeléseink, az értékrendünk... pl. ha valaki szerint attól vagyok lusta, mert van rajtam 10 kiló felesleg, az már eleve kizáró ok, mert nem veszi figyelembe, hogy gyereket nevelek, háztartást vezetek és 2-3 munkám van, tehát minden vagyok, csak lusta nem. :)

Szóval lett már (nem egy) kapcsolatom társkeresőről, és nem is rossz pasik. :) Vannak, akik kimondottan buknak a teltebb idomokra. :)

2013. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
16%
Mondd neki, hogy nézzétek meg ezt együtt: [link]
2013. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
14%

"Vannak, akik kimondottan buknak a teltebb idomokra. :)"


Természetesen, azok, akik maguk is elhízottak vagy annyira csúnyák/primitívek, hogy esélyük sincs egy normálisan kinézőnél :)

2013. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt látom, hogy mivel nőkből sokkal több van fent társkeresőkön, még az igénytelenebb férfiak is válogatnak és a lehető legjobbat akarják. Megnézik a képet, és ha valaki ducibb, sokan már el sem olvassák az adatlapot vagy bemutatkozást és keresnek olyat, aki karcsúbb, fittebb, lehet vele kirándulni stb.
2013. okt. 13. 17:09
 18/38 anonim ***** válasza:
22%

"Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy fogynia kéne?"

Mert szerinted magától nem tudja? -.-

2013. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
38%
Jó, hogy ráérsz anyád testével foglalkozni, nemhogy inkább dolgoznál! Ha meg egy társkeresős farokverő baromnak nem kell az aránytalan teste miatt, akkor jobb is ha nem fogy le.
2013. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy nem dolgozom? Idióta...


És igenis van közöm hozzá, mivel anyámról van szó, akinek érdekel a sorsa és látom, hogy régóta nem talál magának senkit. Lehet egyesek nagy ívben tesznek a szüleikre, én nem ilyen vagyok. Én lennék a legboldogabb, ha ilyesmivel nem kéne törődnöm.

2013. okt. 13. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!