Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kulfoldon elo hozzatartozoitok...

Kulfoldon elo hozzatartozoitok, ismeroseitek milyen munkat vallaltak kint, mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 23 éve élünk New Yorkban. Itt is ugyanazzal foglakozunk, amivel otthon. Én református lelkész vagyok, a férjem meg orvos.
2009. nov. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem apum 10 eve el Kanadaban. O taxizik es neki vannak beosztottjai is. En most jottem ki egy honapja es pizzeriaban fogok dolgozni mar voltam 1x. A nyelv kicsit meg nem az igazi de a tesom is kint van mar tobb mint egy eve, es fel ev alatt kifogastalanul megtanult beszelni! O pizzafutar!

2009. nov. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában a vendéglátásban dolgoznak.
2009. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én éttermekbe kezdtem,ott is hàtul mosogatoként:)Aztàn idövel beosztottak a felette lévö hotelba takaritani,vasalni.Egy idö utàn felszolgàlhattam.De voltam bàrokba is pultos.Kezdésként,mig a nyelvet nem tudjuk legtöbb bevàndorlo ezzel kezdi.Most hogy vannak papirjaim hosszabb idöre,akàrhovà elàllhatok,ahovà felvesznek.Valoszinü gyàrba megyek(Svàjc)
2009. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám Szlovákiába házasodott 32 évvel ezelőtt. Pár évig nem nagyon kapott munkát, aztán végül is a szakmájához méltón, építész lett. Ő 8 éve meghalt, a gyereke illetve nevelt fia már "teljes mértékben" szlovákok, de még megtanította őket magyarul. Egyikőjük tanár, másiknak saját fuvarozó és logisztikai cége van. Egyikőjük fiával tartom rendszeresen a kapcsolatot, míg értelemszerűen szüleim, az unokatesómékkal.
2009. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En Angliaban elek 4 eve es ugyan azzal foglalkozom mint otthon. Logisztikan dolgoztam es itt is logisztikan dolgozom, de kellett jo 4 honap mire megtalaltam ezt az allast. Addig keresgeltem addig szupermarketben dolgoztam arut pakoltam a polcokra. Baratnom vendeglatasban dolgozik, felszolgal de o otthon is vendeglatasban dolgozott szeret porogni. Ferjem otthon mernokkent dolgozott es itt is mernokkent dolgozik os is szinten 4 eve. Neki 2 honap alatt sikerult munkat talani. Van egy ismerosom o recepcion dolgozik egy hotelbe o otthon egy multinacionalis elekronikai cegnel dolgozott sima meloskent 3 muszakba.
2009. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
USA-ban élek, a férjem amerikai katona. Tanár vagyok, de lehet, hogy másba fogok fogni hamarosan. Szeretnék kormány alkalmazott lenni és valamilyen minisztériumnak dolgozni.
2009. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2009. nov. 8. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm étteremben dolgozik Angliában,a párom pedig kint van Irakban.
2009. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Újságkihordó vagyok Finnországban, amíg nem tanulok meg finnül.
2009. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!