Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engednétek a lányotoknak...

Mikor engednétek a lányotoknak, hogy ott aludjon nála a barátja?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól, milyen hosszú kapcsolat esetén, milyen feltételekkel? Kérlek kort és főként nemet is írjatok.
2009. nov. 7. 13:17
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább megvárom, hogy 16 éves legyek, addigra már majdnem másfél évesek leszünk:) Talán engedékenyebbek lesznek:)
2009. nov. 8. 10:47
 32/35 anonim ***** válasza:
18:49-es vagyok. Teljesen igazad van, amit kommentbe irtál/válaszoltál. Én is érzelmileg akarok vele aludni, mert annyira jo érzés.. De nem tudom, hogyan beszélhetném meg a szülőkkel. Apummal mondjuk nem lenne gond, de anyum.. huuh..Majd Te is szép lassan adagold be apukádnak, hogy érzelmileg akarsz vele aludni, nem más..De csak szép lassan.
2009. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
52%

16:43-as 37 éves férfi!


valószínűleg azért gondolkozol így, mert férfi vagy.

igen, a fiúk tőlem is nyugodtan szexelhetnek 15 éves kortól, akár hamarabb is, amikor csak akarják.

de egy lánynál azért is kell várni, mert nem igazán tesz jót egy fejlődő szervezetnek a fogamzásgátló.

én 16-tól már engedném a lányomnak, mert úgysem lehet tiltani ennyi idősen, van akit fiatalabb korban sem, de ez nem jelenti azt, hogy egy 16 éves lánynak ne lenne káros a fogamzásgátló.

anélkül pedig, más védekezési módszert választva nagyon rizikós. én nem engedném, csak tablettahasználat esetén, ahogy ezt már írtam is.

2009. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én pont azt gondolom, hogy a férfiak szigorúbbak ilyen téren, féltik a "kislányuk".:)

Fogamzásgátlót valóban nem szedek. Bár azt hiszem, a szervezetemnek sokat nem ártana, 5 éve menstruálok:)

2009. nov. 9. 06:43
 35/35 anonim ***** válasza:

"

ha téged nem korlátoztak a döntésedbe, és bevallásod szerint mégis helyesen cselekedtél, miért gondolod, hogy feltétlen korlátozni kell más fiatalokat az ilyen döntésekben?"


Mert tudom,hogy a mai fiatalság nem olyan, mint én vagyok, nekem más életem volt.

2009. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!