Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engednétek a lányotoknak...

Mikor engednétek a lányotoknak, hogy ott aludjon nála a barátja?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól, milyen hosszú kapcsolat esetén, milyen feltételekkel? Kérlek kort és főként nemet is írjatok.
2009. nov. 7. 13:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
ha tudnám, hogy megfelelően érett ahhoz, hogy ő dönthesse ezt el. ez mindenkinél más. azonban ha már ennek a kapujában vannak, akkor felesleges mesterségesen húzni az időt. készítsd fel mindenre, győződj meg róla, hogy mindenről tud, és a lehető legjobban képes ÖNÁLLÓAN dönteni.
2009. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
milyen feltétellel? mit akarsz neki mondani? Hogy nem szexelhetnek? úgysem tudod ellenőrizni... amúgy meg nem sak éjszaka lehet szeretkezni, lehet már rég túl vannak rajta... Ha régóta együtt vannak és komoly a dolog, akkor sztem hagyd
2009. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
100%

Szerintem ha komoly, és tényleg szeretik egymást, meg ismered a fiút is, és megbízol benne, akkor hagyd hogy ott aludjon. Így legalább tudod, hogy jó helyen vannak, és nem egy házibuliban fekszik le ki tudja hogy kivel. De erről szerintem neked kell döntened :)

Ja: 23/F vagyok

2009. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy nem számít túl sokat a válaszom, mert csak 17 éves vagyok, így nincs gyermekem, de úgy gondolom,hogy 15 év alatt semmiképpen, afelett pedig akkor,hogyha a lányod gondolkodása már nem a gyerekeshez tendál. Én is lány vagyok és először 14 éves koromban aludt nálam a barátom, de akkor már együtt voltunk egy ideje, és nem feküdtünk le. Szerintem semmit sem kell túl engedékenyen venni, a szülői támogatás és a szülői szigor az egyik legcsodálatosabb dolog a világon. Engem nem tiltottak és nem is bíztattak, csak elmondta édesanyám a dolgokat, még mindig ugyanazzal a fiúval vagyok együtt.

Remélem okosan döntesz és semmit sem fogtok megbánni a lányoddal együtt.

2009. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére nincs ekkora lányom, hogy a kérdés aktuális lenne. Én egyáltalán nem engedném, hogy a lányom fiuja ott aludjon. Mert nemcsak alvásról van szó, hanem másról is. Legfeljebb közvetlen az esküvő előtt tennék ilyen engedményt, azt is alapos indokkal. Mindenki aludjon a saját ágyában és otthonában. Ha már ott engedném aludni fiut, teljes betekintést engednék a családi életembe, erre pedig semmi szükség nincs. A következményekről nem is beszélve. Ha pedig megengedném az elsőnek, meg kellene engednem a többinek is. Nálunk ez elképzelhetetlen.
2009. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Sógornőm talán épp hogy betöltötte kb a 13-at,14-et,mikor már engedték a szülei,hogy öcsémnél aludjon,hogy öcsém mikor aludt ott először azt már nem tudom pontosan,de ekkor már kb 2 éve "jártak".[Azóta az én egy szem öcsém már a kezét is megkérte,nem is tudom hány éve vannak együtt,de nagyon régóta... :) ]

Ellenben én kb 21 lehettem,mikor először nálam alhatott a mostani élettársam anyukám engedélyével,akkor asszem 3-4 hónapja tarthatott kapcsolat... [Ugyanis az Ő előtte lévőket ki nem állhatta :) ]

Szóval ez aztán végképp változó,még egy családon belül is,és nagyon sok mindentől függhet.Az biztos,hogy ha lányom lenne,inkább hagynám,hogy a pasi töltse nálunk az éjszakát,mint a lányom náluk...de ne kérdezd miért!Csak.

Konkrétan a kérdésedre válaszolva: minimum 16-ot be kell hogy töltse,és azért nem árt ha nem egy 2-3 hete tartó "szerelemről" van szó,hanem mondjuk LEGALÁBB fél évről.


24 éves pici fiús anyuka

2009. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
43%
13.28-as 26/F, de egy szigoru és következetes apa vagyok!
2009. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem semmit sem kell túl engedékenyen venni, a szülői támogatás és a szülői szigor az egyik legcsodálatosabb dolog a világon. Engem nem tiltottak és nem is bíztattak, csak elmondta édesanyám a dolgokat, még mindig ugyanazzal a fiúval vagyok együtt. "


ha téged nem korlátoztak a döntésedbe, és bevallásod szerint mégis helyesen cselekedtél, miért gondolod, hogy feltétlen korlátozni kell más fiatalokat az ilyen döntésekben?

2009. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

13:30-as vagyok

A "mostanit" az élettársam szó előtt nem úgy értettem,hogy az épp aktuális,hanem inkább így: most már,vagy azóta már.

Még mielőtt valami rosszéletű nőszemélynek titulálna valaki :)

2009. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem szülő vagyok, én vagyok a "lány". :)

Csak érdekelt volna a közvélemény. Édesapámmal élek, és meg sem fordul a fejében, hogy ebbe beleegyezne.

15 éves lány vagyok, a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Csak érdekelt volna, hogy más mit gondol. Igazából én ezt nem tartanám korainak, de nem tudom.

2009. nov. 7. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!