Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engednétek a lányotoknak...

Mikor engednétek a lányotoknak, hogy ott aludjon nála a barátja?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól, milyen hosszú kapcsolat esetén, milyen feltételekkel? Kérlek kort és főként nemet is írjatok.
2009. nov. 7. 13:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Én a te esetedben (legalábbis a leírtak alapján) engedném, hogy ott aludjon. Ha akartok úgyis szexeltek, meg találkoztok, akkor legalább lenne némi "felügyelet". :D
2009. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Anyukám csak egyetemista koromtól engedte, 19 éves koromban, de azt is elsősorban azért, mert a srác másik városból való volt. Nem volt ez így rossz, szerintem igaza volt. Ha az én lányomról lenne szó, én sem engedném 16 éves kora alatt.
2009. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
82%

én 16 fölött engedném.

azzal a feltétellel, hogy szed fogamzásgátlót. és nem megy a sok örömködés a tanulás rovására.


ennyi idős korban egyébként nincs olyan, hogy komoly kapcsolat, mégha ők úgy is hiszik.


30/L

2009. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
18 éves kora alatt semmiképp nem engedném. Csak akkor, ha már legalább jogilag felnőtt, és a tetteinek következményeit képes és hajlandó viselni.
2009. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem lehet egy dátumhoz kötni. van aki érettebb és van aki kevésbé, pedig egykorúak.


szerintem nem lehet tiltással megakadályozni a testi kapcsolatot.


sokkal fontosabb, hogy felelősségteljesen viselkedjenek, arra kell megtanítani, felvilágosítani a fiatalokat.

2009. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már édesapáddal?

Mit mondott?

Szerintem mondd el neki, hogy mit szeretnél, és miért bízhat meg benned.

2009. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 vok(dec. leszek 16) és 1 éve vok eyütt a barátommal.Ismerik is a szüleim meg minden de nem engedik meg.Úgy volt h aug.-ba elmegyünk együtt pár napra vhova és azt mondták,h nem mert nem akarnak nagyszülők lenni.szal totál nem értem őket,együtt alvás=szex,hát nem legalábbis én így gondolom.Mondjuk tényleg h lehet megtörtént volna de ha az nem akkor petting az tuti,mert az akármikor 2en vunk az van.bár ezt sem tudják a szülők,h 7végén szombat dun hol vunk.v nálunk v náluk mert a szülők a mamáknál :)
2009. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%
Én 15 évesen nem is engedték azt a szüleim, hogy nálam aludjon, de nem aludhattam volna ott a barátomnál, hozzá teszem kb. 18 voltam amikor először engedték igazándiból a szüleim. Hozzá teszem semmiről sem maradtam le. De ne a 8 hónapra adjál. Hidd el, hogy az nem döntő. Magadnak kell eldönteni. Jelenleg 28 vagyok és férjezett már. Érdekes amikor 20 éves voltam, akkor ismerkedtem meg a mostnai férjemmel akkor talán kb. 1 hónAP után már ott is aludt nálunk. Szerintem 15 évesen ez még korai. Vagy hát magadnak kell tudnod. Nem is az igazán, hogy ottalszol hanem hogy biztosan készen állsz -e a dolgora. A helyedben mindenképpen beszélnék az apukáddal. Igaz nem könnyű esetek (saját tapasztalat) de jobb ha tudja mit érzel, mintha semmiről sem tudna.
2009. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem még nem kell magad olyan komolyan egy fiúhoz láncolni. Hidd el, persze ottalvás és minden jön majd után (nem a sexre gondolok) persze ilyenkor mondják, hogy a kapcsolat egy komolyabb szintre lép. Pl. nem kell menni bulizni maradjuk otthon az agyban, készítsünk kaját stb. Ez kell már neked 15 évesen? Addig örülj, amig még szabad vagy,
2009. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%

15 éves voltam, mikor a barátom itt aludt. Eleinte csak hétvégén, aztán hétköznap is..aztán heti 4-5 alkalommal. Mikor az első együtt alvás volt, kb 2 hónapja lehettünk együtt. 2 évig jártunk.

A mostani barátommal még 2 hete se voltam együtt, mikor először itt aludt. Azóta minden nap itt alszik, és már majdnem egy éve együtt vagyunk. Nem megy a tanulás rovására, nem volt abortuszom, szedek fog.gátlót.

19L


(én örülök neki, hogy a szüleim nem tiltották meg. Ezzel csak azt érték volna el, hogy hazudozom nekik, hogy melyik bnőmnél vagyok, közben a szerelmemmel lennék!)

2009. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!