Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engednétek a lányotoknak...

Mikor engednétek a lányotoknak, hogy ott aludjon nála a barátja?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól, milyen hosszú kapcsolat esetén, milyen feltételekkel? Kérlek kort és főként nemet is írjatok.
2009. nov. 7. 13:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korától minimum hat hónapos együtt járás után. Akár fiú akár lány lenne. Persze előtte normálisan fel világosítanám.
2009. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én már 10 éves koromban caklipkali fel lettem világosítva, mert nekem korán jött meg, ezért ezzel és a szexualitással kapcsolatban mindent elmondtak, mindig is érettebb voltam agyilag a koromnál, de 16 évesen még nem hogy nem aludhatott senki nálam, bulizni sem engedtek, maximum 8ra kellett hazajárnom és szigorúan elmondani hol leszek.

20 éves koromban engedték meg először, hogy a barátomat, akivel 2 éve voltam együtt, ott aludjon. Más ebben a korban már összeköltözik, háztartást vezet, aztán 30 éves korára kiég....én úgy érzem nem maradtam le semmiről.

27/N

2009. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
80%
Én nem engedném meg 16-18 előtt . Kb ennyi idős korára jut el az ember oylan szintre,hogy felelősséget tud vállalni magáért,és nem a hormonjai hajtjákk.Tudom hogy szexleni nem csak éjszaka lehet,de az együttalvás már általában rendszeressé válik az első után,néha átmegy olyan együttélés formába.. Én 19 évesen kéredzkedtem el először ottaludni a barátomhoz,minden fenntartás nélkül azt mondták menyjek,nem szólnak bele flenőtt vagyok már.De ehhez az kelett,hogy előtte ne hozzam fel a témát 14 éves korom környékén,mert igy tudták hogy komolyan gondolom a fiúval.
2009. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon egyénfüggő, hogy ki mikor érett meg ezekre a dolgokra...

nemtudom, én magamból indulva, mikor elősször aludt itt a barátom körülbelül 6-7 hónaposak lehettünk és 16 voltam akkor, nekem és neki sem az volt az első, hogy áá itt alszik akkor most mi ágybabújunk, hanem ez egy újabb élmény volt =), szerintem, aki gondolkodásilag érettem, ezt beválallhatja, meg a szülő is látja szerintem a gyerekén, hogy mit és miért akar

2009. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
normális szülő nem tilt, és nem korlátoz, hanem nevel. ennyi. akkor nincs szükség az ilyenekre.
2009. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%
A lényeg szerintem, hogy a szülő ismerje a gyermeke választottját. Ha a lányom már elhozta és bemutatta nekem a srácot, és én is úgy ítélem, hogy normális fiatalember, akkor 15-16 éves kor környékén már nyugodtan együtt lehet aludni. Ha jobban belegondolunk mi is, és a mi szüleink is átestünk a tűzkeresztségen 15-17 éves korunk körül. Miért kéne a gyerekeinknek tiltani azt, amit mi is megtettünk? Annyit még hozzátennék, hogy mivel a kamaszkor hormonviharainak úgysem tudunk megállj parancsolni, szerintem jobb döntés, ha beengedek egy általam is ismert fiút a lányom szobájába, mintha tiltanám. Utóbbi esetben is csak rövid haladékot tudok kicsikarni, ráadásul elveszem a lányomtól a lehetőséget, hogy élvezhesse a szülői ház biztonságát. (37 éves férfi)
2009. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban 18 leszek, de nem engedik, hogy a párom itt aludjon. De meg szeretném a szülőkkel beszélni, hogy engedjék meg, meg jön a karácsony, hogy itt aludhasson, de nem tudom milyen sikerrel fogok járni.Én már nagyon szeretném, de a szülők..ááh, tartok tőle. 1.5 éve vagyunk együtt.
2009. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanulságos volt.

Én nem szeretkezni szeretnék vele, amikor itt alszik, meg sem fordul a fejemben. De úgy gondolom, hogy a szüleim is beláthatnák, hogy nem minden a szexualitásról szól, illetve megtehetnénk/tehetjük ezt bármikor máskor is, de nem tenném meg, ha itt alszik, és itt vannak a szüleim.

Azért szeretném, mert nyilván a válaszadók többsége tudja, milyen érzés azzal az emberrel aludni, akit szeretünk. Szeretnék hozzábújva elaludni, és úgy ébredni, hogy ott van mellettem. Pusztán érzelmi okokból vágyom erre, nem a szex miatt.

Én egyszer megkérdeztem édesapám, azt mondta, hogy szó sem lehet róla. Nem faggattam, annyiban hagytam a dolgot, nem beszéltünk semmit, hogy mi az oka, hogy nem.

Csak kíváncsi voltam/vagyok a véleményekre. Nem fogom semmiképpen erőltetni, ráérünk még, csak nagyon boldoggá tenne, ennyi az egész.

2009. nov. 7. 20:24
 29/35 anonim ***** válasza:
74%

Most majd sok anyuka le fog pontozni, de nem baj, nem számítanak a pontok.

15 éves korom óta vagyok együtt a barátommal, a szüleimnek másfél hét után bemutattam, pedig előtte azt sem mondtam soha, ha összejöttem valakivel. De éreztem, hogy ő tényleg része lesz az életemnek, ezért vittem haza. Nem jártunk két hónapja, amikor először nálam aludt, mert másik városban él. Nyitott ajtónál, külön ágyban. Szép fokozatosan kezdtünk teljesen együtt aludni, egyszer történt velem egy nagyon rossz dolog (egy barátom a házunktól alig pár méterre meghalt egy nagyon durva autóbalesetben), akkor egy ágyban aludtunk, mivel másképp nem tudtam volna elaludni. Öt hónap után feküdtünk le egymással, tudtak róla a szüleim, és tudták, hogy nem fogunk hülyeséget csinálni, anya feliratott nekem gyógyszert is. Mindez úgy volt, hogy esténként legfeljebb 11-ig mehettem el itthonról, felhívtak, ha késtem. Azért nem csináltam hülyeséget soha, mert rendes nevelést kaptam. Ha egy szülő nem foglalkozik soha a gyerekével, nem neveli, csak megtiltja neki a dolgokat, sokkal nagyobb károkat tud okozni. Idén nyárig nem is alhattam a barátomnál, de eszembe nem jutott volna átvágni a szüleimet. Apám megkért, hogy ne cigizzek, ez 10 éve volt, 15-16 évesen hajtott a kíváncsiság, de mindig emlékeztem apám kérésére, és sokkal fontosabbnak tartom, mint a kíváncsiság enyhítését. Ha egy szülő tisztességesen megneveli a gyerekét, szerintem semmi olyantól nem kell tartania, ami miatt alapesetben a szülők nem engedik meg azt, hogy egymásnál aludjanak a fiatalok. Most 17 éves múltam, másfél éve vagyunk együtt, szerintem ez még nem sok, de én jól érzem magam úgy, hogy a barátom sokat van itt, és én gondoskodom róla. Szívesen főzök rá, ha úgy adódik, ettől még nem fogok kiégni.

2009. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
74%
Engem 16 éves koromban engedtek először, fél éves kapcsolatban. Még akkor is húzták persze a szájukat, de előtte sehogy nem engedtek, és így utólag visszagondolva jobb is így. 19/L
2009. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!