Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? El hagyjam?

Mit csinaljak? El hagyjam?

Figyelt kérdés

Sajnos, vagy nem sajnos, én is voltam hűtlen, illetve az vagyok!

Van egy vőlegényem, ta'vkapcsolatban vagyunk egy éve.

Ezzel nincs is gond, 1 évig szép jó volt minden, de 1 hónapja teljesen megva'ltoztam.

Haza jött a pa'rom a születésnapomra, nem elég hogy elfelejtkezett a szülinapomról de olyan bunkó módon viselkedett hogy akkor cseppent az utolsó a poha'rba.

Dolga volt, megértettem. Viszont azt hogy úgy mentünk el egyma's mellett mint két idegen azt nem.

Azt nem bírtam elviselni, hogy ne kapjak tőle egy puszit, vagy egy csókot, egy ölelést!

Miért kellene úgy élnem hogy ne érezzem a szeretet.

Miért kellene úgy élni mint egy nyugdíjas ha'zaspa'r??

Na mindegy, előzőleg 1 hete ismertem meg azt a férfit, aki a szeretőm lett. Ő nem felejtette el a szülinapom, kaptam tőle vira'got.

Boldog voltam. Pillangók repdestek a hasamban amikor csak megla'ttam vagy tala'lkoztunk.

Nem volt unalmas, azta'n lett csók, érzelmes, romantikus csók. Finom sza'j íze volt.

Finom bőre. Lett belőle hosszas előja'ték.

Nőként éreztem magam mellette.

Szex közben, és anélkül is agyon dícsért.

Nagyon boldog vagyok a pillanattól amit vele a'télek.

Engem igaza'ból a sok veszekedés, a kevés szex, a nem törődöm stílus vitt oda ahol vagyok. Hogy hogy fog végződni nem tudom.

Van pillanat amikor megba'nom előjön a lelkiismeretem. De azta'n újból meg uta'lom a pa'rom viselkedését.

Azt ahogy ba'nik velem.


2013. szept. 25. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz te azalatt, hogy: "párom"?
2013. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vőlegényem
2013. szept. 25. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele...?
2013. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyan lett a vőlegényed, ha bunkó, tahó, nem oda figyelő, ráadásul párkapcsolatban vagytok.
2013. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Aki szeret, szeresd és öleld naponta, mert ha nem teszed, megteszi más, és akkor hidd el, nem ő a hibás!...

Ennyit üzennék a vőlegényednek. Bár nem értem,mitől vőlegényed, és mi tart mellett...mióta vagytok együtt? Ha nem vagy boldog, lépj!

2013. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt ennyit írnod. Az első mondat után lehet tudni, hogy felesleges együtt lennetek, ha mindketten csaljátok a másikat.
2013. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Homokba dughatod a fejed,de attól még a probléma nem fog megoldódni.Az egyetlen értelmes megoldás a szakítás lenne,és ezt te is jól tudod.Hiszen nem vagy boldog,elhidegültél a vőlegényedtől,ő semmibe vesz,a kapcsolatotok pedig sz@r,értelmetlen.Mással vagy boldog.Ezek után nem értem,mi a kérdés számodra.
2013. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!